www.sudzibas.lv Mākleris Guntis-gejs t-26173597 Pārdodot īpašumu,dēlam piedāvā nodrāzties

Mākleris Guntis-gejs t-26173597 - Pārdodot īpašumu,dēlam piedāvā nodrāzties

Man nekas nav pret seksuālajām minoritātēm, bet ja mākleris Guntis t-26173597 [slēpt]@inbox.lv rādot zemi, piedāvā manam dēlam nodrāzties ""īsto vīriešu"" stilā, tas ir par traku.Uzmanieties no ""zilā māklera""Gunta!Varat zaudēt vīrieša nevainību!

U urbejs 06.11.2009

interesanti, vai draiskulim ir sieviešu apakšveļa un smaržīgas eļļiņas ādusiņam pēc klizmiņas...man tādas lietas patīk...

A ah 07.11.2009

nozelojamie homofobi!! tas raksts ir safabricets

A albis 07.11.2009

zajebis tēma bišku nogulēju, bet varu teikt vienu, ka autorei šāds znots vai vedekla(kas nu kuram tuvāks)galīgi negāja pie sirds, jo mākleriem krīzes laikā maz darba, un nabadzīgs znots-vedekls viņai nav vajadzīgs, lai aiziet pameklē sociālajos dienestos tiem darba daudz, un nauda daudz, nevis te sūdzās atradusi kur meklēt bagātu znotvedeklu-mākleru vidū.

R rojs2 08.11.2009

gan jau, ka pati gribēja māklerim paplest priekšā kājas, lai lētāk iztirgotu, bet šis ne un ne, varbūt mājās sieva gaida, tāpēc šī atriebās par geju pataisot. :D

A albis 08.11.2009

Točna Roj! arī Tava versija tiks apstrādāta, es tik baidos ka šajā portālā drīz vajadzēs reģistrēties, un atsegt savu anonimitātes plīvuru.ko domā citi par šo 'tēmu?

A Andrejs 08.11.2009

Gunčiņ, es jau tev zvanu, manu saldo puisīt-----mazgā dupsi un gatavo savu mazo, jauko mutīti, apsolu īsti kaislīgu pišamvakaru!!!

R rojs2 08.11.2009

Andrej, kātu zini, ka viņš ir salds puisitis? Ja nu izrādās vecis ap 50 ar lieko svaru? :D

A albis 08.11.2009

Андрей держи хуй бодрей.Gunčiņš nāk!!!

M MartinsJurcins 12.11.2009

Vai Jums gadijies, par ko smieties, domāju ka gan kā, paklausies vai tad kopā guļot nav jaukibaudīt priekus par to smejies vesels