māju pagalmi - pamesti auto

kurš ir atbildīgs par pamesto, gadiem nekustināto, auto evakuāciju no māju pagalmiem, kam, un kur var ziņot, vai rakstīt?

J

S Serega 16.09.2009

Rīgas Pašvaldības Ceļu Policijas nodaļas
Viestura prospekts 17/1, Rīga, LV-1005

No...

Iesniegums

Tāda un tāda adresē setā atrodas pamestas automašīnas, kuras gadiem stāv un traucē gan transportam, gan gājējiem.
Tas ir automašīnas:
Automašīnas marka, automašīnas numurs
...

Sakara ar augšminēto, lūdzu novākt pamestas automašīnas un sodīt autoīpašniekus par sētas teritorijas piemēslošanu.

Ar cieņu

G gatis 16.09.2009

Bet ja netraucē gājējiem, vienkārši stāv, atbrauc no darba pagalms pilns liec kautvai zālē, bet pamestie stāv, mežciemā tādu ir daudz

A agris 24.10.2009

esot kautkads tel numurs, kur var pazinot parsitiem graustiem, atbrauc evakuators un aiztransporte, laikam nelikumigi, bet vismaz tirs pagals
gribetu uzinat so numuru

A albis 31.10.2009

var ziņot antīko automobīļu klubiem, vai iestāties klubā un savākt to lūzni pats.vari pieteikties pie manis tel.58945137.pieteikšanās maksa tikai 4582.LVL (ar PVN.)(tikai nevienam nasaki manu tel.nr.jo pretējā gadijumā Tev saradīsies nevajadzīgi konkurenti.)

A albis 02.11.2009

davai man vēl vecais zapiņš mētājās pagrabā.