Mājas virtuve - ČAKARĒ TAUTU!

Nesen gribēju tur strādāt, kad bija jāsāk darbs atteica. Tad dīvains zvans pēc 3 ned. lūdzu tomēr nākat, ok. aizeju-pēc pāris dienām atkal tomēr pārdomā un atsaka darbu.Esošie darbinieki saka ka ta dara nepārtraukti, nu cūcība.Skatos atkal ss.lv meklē darbiniekus, cik var.tauta esot pamanījusi ka ļoti bieži viņi liek tos sludinājumus.

I ilze 25.11.2008

Mājas virtuvē pie VEF tilta ir samērā negaršīgi ēdieni- stāv vairākas dienas, apkaltuši. Cenas neadekvātas.

F FAKTS 25.11.2008

Tā pati vien uz Brivibenes bus, fui!

S SUPREMO 25.11.2008

Tur patiešām ir alkašu ieksrietuve:)

S SUPREMO 26.11.2008

Cūkas!

K Kristine 23.01.2009

Ja ta Majas virtuve atrodas Brivibas iela.Mans pazistam cilveks mekle darbu a tur vai tas ir direktors vai saimnieks navar jau 2 men.pavaru atrast.Mans cilveks zvanija tam veci a vins saka __nak cilveki un neko NEMAK gatavot...nu i idiots tadu vel vajag sameklet.Cakare nabaga cilvekus...cilvekiem darbs ir vajadzigs a vins te baigais VARONIS!!!Lai pats pastav pie plits visu dienu ...laikam vins vienigais kaut ko mak

P peteris 26.01.2009

ATKAL SS.LV IELIKTS SLUDINĀJUMS, TIKAI VAIRS NERAKSTA KA MĀJAS VIRTUVE . TAČU REĀLI TĀ IR, UN LŪDZU TE TĀLR.-29137006

A atrisini 26.01.2009

labaak naac straadaat katalogaa "Viss Tieshi Maajaas"!
ljoti labs atalgojums un briivs darba grafiks, ko vari veikt pat no maajaam!
raksti [slēpt]@atrisini.lv
vai ienaac www.atrisini.lv

K Kristine 10.02.2009

Si stulba majas virtuve atkal mekle pavaru .kas tur notiek par bardaku...vini jau nevar atrast pavaru 3 menesus ...Majas virtuve uz Brivibas

N neticigais33 10.09.2014

Ziniet ...visu laiku esmu pirkusi Mājas Virtuves Fsabrikas 1kg Pilsētas Pelmeņus supernetto veikalā kā arī Rimi un Elvi, viss līdz šim bijis ok, bet līdz paājušajai nedēļai...
Uz pakas izgatavošanas Termiņš ir 12.08.2014 Derīguma termiņš 09.05.2015 -pagatavoju pagājušajā nedēļā daļu vārītā veidā, daļu ceptā un ko jūs iedomājaties, sākam ar ģimeni ēst un visi kā viens sajutām kad viņi garšo pēc VECAS GAĻAS [slēpt]@ šodien bija gara diena, laika garām vakariņām neatliek-ieskrienu un nopērku ar bailēm atkal KĀDREIZ ģimenē iecienītos pelmeņus un jau ATKAL VIŅI GARŠO PĒC VECAS GAĻAS.Uz šīs pakas termiņš tieši tāds pats kā uz pagājušās pakas-secināju kad tā bijusi viena partija.Pretīgi vienkārši.Pirmo reizi pievēru acis, bet pēc otrās reizes to darīt netaisos, rīt vērsīšos veikalā kurā tie tika iegādāti kā arī uz pašu Mājas Virtuves Fabriku.LABĀK NEPĒRKAT CILVĒKI MĪĻIE ŠO PRODUKTU-ZEMĒ NOMESTA NAUDA, TUKŠUMS PUNCĪ UN DZIĻA VILŠANĀS :(