Mājas logi - Bolderāja

Ļoti nepatīk, ka mājā, 1 stāvā vienai ģimenei ir netīri, pelēki logi, nemazgāti gadiem un mani tas tracina. Vēlos ļoti nomazgāt, bet baidos iet klāt, lai mani nenotraipa ar savām netīrajām rokām. Nu dien, šī ģimene ir netīrīga. Kāpēc šādiem netīreļiem ir 3 istabas, a man sievietei kura dievina tīrību, kārtību, patīk mazgāt, tīrīt, pucēt, visu padarīt skaistu, mirdzošu, ir tikai 2 istabas?
Man tas nešķiet normāli, bet pietiek gan man, gan sunim, gan kaķim, kuri arī ir neapmierināti par tās ģimenītes logiem. Mazgājiet logus, es mazgāju katru mēnesi lai tie spīd un laistās, a kuri nemazgā tad.. Savādāk sākšu sist laukā, lai būtu motivācija likt jaunus stiklus, kuri ir tīri:) )

E Eseseseseeseseses 31.07.2010

ko dakters par šo saka?

I I..... 31.07.2010

Tiešām...

A A 31.07.2010

Jā, nav viegla diagnoze. Bet par huligānismu draud sods, vai, ja cilvēku atzīst par nepieskaitāmu - piespiedu ārstēšana . Abās tajās iestādēs ir restes un diezgan pelēki logi. Var būt jālieto saulesbrilles?

7 7 31.07.2010

Nudien Dura...

P pufa 31.07.2010

Tvaika ielā izlaidums ir katru dienu?

A andrejs 01.08.2010

Mazgā katru mēnesi logus??? tad jau tu pati esi netīrīga!!!
Es katru 7dienu mazgāju savai mājai logus, un neesmu tāds lops kā tu aurēlija!!!

S sanitare 01.08.2010

Aurelij, naac atpakalj uz palaatu.