www.sudzibas.lv Maija Romanovska Demagoģe un krāpniece ar stāžu

Maija Romanovska - Demagoģe un krāpniece ar stāžu

Nav atrisināta iepriekšējā sūdzība, jo vajag slēgt darba līgumu ar cilvēku, lai būtu dati, pēc kuriem risināt nesamaksātu algu. Novelots neatbildēts zvans uz vecu telefona numuru nav mēģinājums sazināties. Maija Romanovska un viņas biznesa partneri atsakās maksāt daudzus dažādu cēloņu parādus, kas norādīti iepriekšējās sūdzības komentāros.

Papildināts Zane Andrejeva 21.11.2019

Šai sievietei visi cilvēki ir sadalīti pa līmeņiem. Viņa pilda saistības tikai ar tiem cilvēkiem, kurus atzīst par "savējiem". Pārējos viņa apkrāpj, apmelo un pamet badā un bez dzīves vietas. Un viņai pilnīgi vienalga, kā pēc tam dzīvo viņas ietekmētie cilvēki, kuri nav "savējie", bet ir, piemēram, aizdevuši naudu viņas darījumu partnerim Aivaram Kaminskim. Nespēlē bridžu vai neesi, piemēram, Grindeks akcionārs, vispār par savu ieguldīto darbu vai naudu vari aizmirst. Mirsi badā un dzīvosi patversmē. Tāds ir viņu solījumu rezultāts. Gan jau viņas daudzie juristi un pašas demagoģijas spējas izdomās "atrisinājumu" arī šai sūdzībai, bet nu pretīgi cilvēki. Ja sanāk kādreiz dzīvē nonākt kādā saistībā ar šiem cilvēkiem un viņu partneriem un radiniekiem, labāk iet uzreiz prom. Tur apkrāpšana garantēta, to dažādi melojot maksimāli novilcinās un tāpat melojot atzīs par atrisinātu, un ja vajadzēs, izdomās tam miljons viltus argumentus. Šo viņi ļoti labi prot.