www.sudzibas.lv Magma Ļoti nepatīkama firma, nenovēlu nevienam saskarties ar viņiem

AtrisinātaSIA Magma - Ļoti nepatīkama firma, nenovēlu nevienam saskarties ar viņiem

Tātad, vairākus gadus ļoti labi satiekam ar kaimiņiem, nekad nav bijuši problēmi un tā saucamie "stāvvietu kari". Auto vienmēr novietojam, kā novietojam un kādu dienu uzrodas firma Magma, kurai mēs, draudzīgie kaimiņi, traucējam. Katru dienu viņi sauc polīciju, ir pamats vai nav pamata, viņiem vienalga. Bieži atbrauc polīcija un aizbrauc, jo nav kam likt sodu - tā notiek vairākas reizes dienā. Es domāju, ka viņi ļoti tērē polīcistu darba laiku.

Bet tagad Magma ir palikusi tik bezkaunīga, ka liek zīmītes, ka mēs it kā neprotam parkoties. Kas viņiem dod tādas tiesības? Bildi pievienoju ierakstam.

Ļoti nepatīkami saskarties ar tādu kaimiņu firmu. Nevienam nenovēlu.

Atbilde no SIA MAGMA Pārstāvja atbilde 04.07.2018

Attēlā redzamā zīmīte nav SIA MAGMA izveidota un novietota! SIA MAGMA savā komunikācijā neizmanto šādas pavirši taisītas zīmītes, jo profesionāli noformē informatīvos paziņojumus. Jāuzsver, ka strīdus situācijā nav nekāda sakara ar nemācēšanu „parkoties”, kā ir norādīts zīmītē – tikai ar CSN neievērošanu. Turklāt SIA MAGMA nekad kontaktus nenorāda kā linku no mājaslapas, kā arī saskaņā ar SIA MAGMA apstiprinātajām komunikācijas un stila vadlīnijām uz balta fona lieto tikai un vienīgi melno logo, nevis oranžo logo. SIA MAGMA secina, ka šādas zīmītes izveidotājs neiedomājamu iemeslu dēļ mērķtiecīgi cenšas apkaunot SIA MAGMA un pasliktināt tās tēlu.

Strīdus situācija ir par automašīnu novietošanu Sermuliņu ielas un Mazā Piena ielas krustojumā. Šajā krustojumā regulāri tiek novietotas automašīnas pārkāpjot Ceļu satiksmes noteikumu (CSN) 121.6.punktu, kas paredz, ka aizliegts apstāties un stāvēt krustojumā vai tuvāk par 5 metriem no tā. Gadījumos, kad šajā krustojumā kāda persona ir novietojusi savu automašīnu stāvēšanai un persona neatrodas tās tuvumā vai arī nav atstājusi savu telefona numuru redzamā vietā, SIA MAGMA par to informē Rīgas pašvaldības policiju. Citos gadījumos policija nav bijusi un netiek iesaistīta.
Tas tiek darīts tāpēc, ka šis krustojums ir šaurs un neatļauti novietoto automašīnu dēļ nav iespējams veikt piegādes uz un no SIA MAGMA noliktavām – smagās kravas automašīnas fiziski nevar izbraukt Sermuliņu ielas un Mazā Piena ielas krustojumu, kas ir vienīgais piekļūšanas veids.
Papildus SIA MAGMA norāda, ka 2017.gada 23.oktobrī par šo situāciju informēja Rīgas domes Satiksmes departamentu, lūdzot sakārtot šo krustojumu, lai autovadītāji labāk varētu identificēt, ka tas ir krustojums un ka stāvēšana tajā ir aizliegta.

SIA MAGMA savu rīcību, saucot policiju, neuzskata par bezkaunīgu, jo katrai personai pašai ir jāuzņemas atbildība par CSN neievērošanu, neatkarīgi vai tas ir CSN nezināšanas vai to ignorēšanas dēļ. Tādējādi nevienam, pārkāpjot CSN, nav pamata sevi uzskatīt par upuri vai cietēju, vainojot trešās personas, nevis sevi.

SIA MAGMA vēlas uzsvērt, ka, ja minētajā krustojumā novietotās automašīnas netraucētu veikt piegādes, tad SIA MAGMA neceltu pretenzijas, jo SIA MAGMA nav ieinteresēta nevajadzīgi bojāt attiecības, veidojot konfliktsituācijas ar apkārtējiem cilvēkiem.

Atbilde no SIA MAGMA Pārstāvja atbilde 04.07.2018

Ja vēl kāda persona saņem šādu zīmīti, tad lūdzam to nekavējoties nogādāt pie mums ofisā (ar visu kabatiņu, to neatverot), lai mēs varam to nodot policijai, uzsākot procesu par neslavas celšanu, jo SIA MAGMA nav zīmītes autori.
Nododot zīmīti policijai ļoti ceram, ka uz A4 lapas būs iespējams noteikt pirkstu nospiedumus un to autoru, saucot attiecīgo personu pie kriminālatbildības!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta DenisG 04.07.2018

Magmas pārstāvja atbilde.

D

D DenisG 04.07.2018

Magma, kā jau sūdzībā teicu, tur vienmēr visi var izbraukt un nekad neesmu redzējis, lai kāds stāvētu un nevarētu izbraukt, kad ir novietoti auto. Tad Jūs gribat teikt, ka Jūsu šoferi neprot braukt?

SIA MAGMA Pārstāvja atbilde 04.07.2018

Runa ir par smagajām kravas automašīnām, nevis par vieglajām vai busiem - ar tām problēmu nav un par tām pretenzijas neceltu. Tomēr tas nemaina to, ka CSN ir jāievēro visiem, nevis tikai tiem, kuri to vēlas.

D DenisG 04.07.2018

Tikko novēroju situāciju: visiem kas noparkojušies sodi jau salikti, kā jau ikdienā. Mēģina apgriezties fūre jau iepriekš minētajā krustojumā. Nepaiet dažas minūtes, polīcija ir klāt. Sāk čakarēt fūri. Izgāju paprasīt polīčiem, kas viņus izsauca. Protams, ka Magma.

Nu kā var teikt, ka atbalstāt vietējos uzņēmumus, ja pat dažas minūtes nepaiet, kad izsaucat polīciju par katru sīkāko pārkāpumu.