www.sudzibas.lv Magma Krāpšana

AtrisinātaMagma SIA - Krāpšana

Aicina darba forvardera operatorus, bildes ss.lv redzams volvo, deep forest un vel viens pastaisits traktors. Zvanu prom, sarunāju darbu sev un kolēģim uz bilde redzamo volvo, braucam projām no Daugavpils, ne īss ceļa posms, bet viss tak sarunāts, tā ka visam jābūt o'k! Aizbraucam, sākam runāt, - meistars 18 + - gadīgs puika, tas jau it ka nekas, runājam tālāk, ja, - ja viss ok strādāsiet uz volvo! Saka aiziešu izprintēt darba līgumus, nu labi, gaidām, atnes mums līgumus, lasām! Sakas jau ar to, ka jāmaksā par atslēgu komplektu, elektrisko degvielas sūkni un video reģistratoru, kopa 300 eiro no pirmās algas! Labi, norijam to kumosu, domājam nu nekas, iesim projām gan jau atdos, atnāk puika atpakaļ no ofisa, nu parakstījāt, sākam vel ne, vel apspriežamies, a šis nu ziniet, mēs te padomājam un gribam jūs uzlikt uz pasbuveta t - 150 rāmja ar belorusa motoru, kuram patreiz ir noņemta galva, jo uzvarījas, mēs abi šoka jo pa telefonu un pie tikšanas vel runājam par darbu uz volvo! Redzam vienu strādnieku, ejam klāt aprunāties, viņš saka tak mūciet no tā traktora, katru dienu ar melnu muti un rezultāta nekāda, virzuli kustas pa divi milimetri uz katru pusi, zinu jo pats viņu remontēju! Ta ka domājiet paši vai ir vērts uz turieni braukt, mēs nobraucam 600 km par velti, ja jau solīji, tad dari ko solīji, a ne tētis man neļāva tā darīt!!!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta SiaM 25.04.2016

Šim sludinājumam nav nekāda sakara ar SIA "Magma" Rīgas santehnikas veikalu, no kuriem es patreiz saņemu vēstules!!!

Inženieris 24.04.2016

Pirms kaut kur braukt, iepriekš visu kārtīgi noskaidrojiet pa telefonu un pārbaudiet uzņēmumu!

NAV tāda uzņēmuma ar reģ. Nr. 441099803441

Jo kamēr būs aitas, būs arī cirpēji!

S SiaM 25.04.2016

viss bija noskaidrots un sarunats!!! uznemums registrets Tallin !!! IGAUNIJA

Inženieris 26.04.2016

Igaunijā? Ar nosaukumu SIA Magma? Pašam smiekli nenāk?

S SiaM 25.04.2016

nedraudiet ar saviem tiesas darbiem!!! nevajag cilvekus mulkot!!! P.S Ivars! Samaksajiet cela izdevumus un amartizaciju Daugavpils-Cesis--Cesis-Daugavpils.Kas ir nepatiesa informacija,tas ka jus neturiet doto vardu?