www.sudzibas.lv Magic Wood SIA Neapmaksā rēķinu

Magic Wood SIA - Neapmaksā rēķinu

Esiet uzmanīgi sadarbojoties ar Ģirtu Vanagu vai viņa sievu Ievu Vanagu. Neapmaksā rēķinus, tikai tiek solīts no dienas uz dienu. Nesniedziet nekāda veida pakalpojumus viņiem, vai arī prasiet priekšapmaksu, neveiciet priekšampaksu par viņu sniegtajiem pakalpojumiem- bērnu laukumiņu izveidē.
Es pati jūnijā sniedzu viņiem savus pakalpojumus pāri 300 eiro vērtībā, samaksu nēesmu saņēmusi, kad grib uz telefona zvaniem atbild, kad grib uz sms atbild, bet neko vairak kā tukšus solījumus nēesmu saņēmusi.
Par Ģirta iepriekšējo uzņēmumu Sia Rembergo bija jau sižets bez tabu, tagad ir jauns uzņēmums uz sievas vārda un izskatās, ka nekas nemainās.
Žēl par savu ieguldīto laiku, materiāliem un līdzekļiem, par kuru nesaņēmu savu atalgojumu.