www.sudzibas.lv Madam Baron brāķēta prece

madam baron - brāķēta prece

Kártējo reizi paklūpu aiz tā paša akmens, pagājušo nedēļ jau atkal nopirku dārgas zeķbikses, kas, it kā, neirstot, ja tiek uzplestas, tad nu ziniet, man saira jau trešais pāris, kas mani pārliecināja, ka šī veikala preču uzskrūvētā cena ne tuvu neatbilst kvalitātei. Esiet vērīgi, neļaujiet pārdevējas pārliecinošajai runāšanai jūs apmuļķot!!!
O

D

D Dmitrijs 24.05.2011

Jūtu līdz.

D dana 24.05.2011

Man ar taa bija.kvalitaate shvaka, kaut arii veikals uzkjuuneets...

A Andris 05.08.2011

ne vienmēr dārgs - ir labi!

V vailisa777 09.02.2013

Man arī atrī saplēsa 2 pēris, ko nopirtu ar atlaidi Galeria Rīga vaikala. Vairs šo firmu nepirkšu.

M markus 26.04.2013

loti negodiga firma

M markus 26.04.2013

Loti negodiga firma...

B BeatriseBeta 17.01.2014

Nu nez. Varbūt jums vienkārši vajag pamēģināt vairāk par vienu preci/veidu !
Katrai firmai - jebkur- tak ir izcilās pērles / gan arī kaut kas kas, kam cena iet līdz tik dēļ brenda .

Jau 2 gadus esmu Madam Baron kliente, un varu teikt - esmu sajūsmā !
Gan zeķes gan zeķbikses, ko tur pērku, vienmēr kalpo ilgi (izņemot, ja gadās neveklība- pašas vainas dēļ :D ), zeķes ir skaistas, un komfortablas! Pārdevējas laipnas, vienmēr palīdz atrast to labāko !

Reiz gadijās nopirkt brāķīti - zeķes mežģīne no zeķes bija mazliet atirusi, konstatēju mājās, atverot paciņu. Bet kopā ar čeku aiznesu atpakaļ uz veikalu, pārdevēja mani atcerējās, visai veikli aplūkoja problēmu, un pat ar ļoti saprotošu un laipnu attieksmi - samainīja pret citu paciņu. Tās bija super ! :)

Z zance.c 07.09.2016

Arī pati ne reizi vien esmu "iekritusi" ar zeķubiksēm no Madam Baron. Domāju, ka par to augsto cenu būs attiecīgā kvalitāte, bet realitātē jau kuro reizi pierādās, ka nav vērts tur iepirkties.