www.sudzibas.lv M79.lv Servis, preces atgriezšana

M79.lv - Servis, preces atgriezšana

Iegādājos refurbished apple iphone 64, telefonam kuram neilgi pēc pirkuma parādījās nopietnas problēmas. Raustījās ekrāns, nestrādāja touch screen, baterija bija jālādē divas reizes dienā, lādējot mirgoja ekrāns. Pēc mēneša lietošanas telefonu aiznesu atpakaļ uz veikalu ar lūgumu atgriezt naudu. Mēneša laikā neviens ar mani nesazinājās, neatbildēja, nēpārzvanīja, kaut zvanīju reizes piecas un veikalā biju reizes divas. Tādu ignoranci un nekaunību nebiju vēl ne reizi redzējusi. Kad pēc mēneša kārtējo reizi aizgāju uz veikalu, viņi man paziņoja, ka naudu neatgriezīs, jo telefonam esot nomainīts displejs un viss ir kārtībā. Kad piezvanīju uz patērētāju aizsardzības biedrību izrādījās, ka man vajadzēja uzrakstīt iesniegumu par preces atgriezšanu, tai pat laikā man neko nepasakaidrojot interneta veikals m79 bija man "iesmērējuši" veidlapu ka vēlos remontu un diagnostiku, kaut skaidri pateicu, ka vēlos atgriezt preci un dabūt naudu atpakaļ!

Atbilde no M79 Pārstāvja atbilde 05.10.2018

Agnese,
Kā jau informējām Jūs uz vietas veikalā.
1. Iegādājoties telefonu - informējām Jūs, ka iekārta nav jauna, bet ir atjaunota ar 1 gada garantiju.
2. Ja iekārtai pēc iegādes uzreiz ir kāds defekts, tad iekārta ir jānes uzreiz pie mums, nevis pēc mēneša lietošanas. Šādos gadījumos mēs naudas atgriešanu varam nodrošināt, ja vairumtirgotājs/serviss iekārtu vairs nevar salabot, un akceptē iekārtas kreditēšanu.
3. Par garantijas laiku, Jums bijām minējuši, ka laiks ko var aizņemt serviss ir līdz 1 mēnesim, kā arī tiksiet informēta tiklīdz kā iekārta tiks salabota, vai saņemts servisa slēdziens.
4. Pārbaudot iekārtas darbību pēc servisa - ekrāns ir nomainīts, baterijas darbības laiks - diennakts laikā nokrita par 30-35%. Tas gan nav pie aktīvas telefona lietošanas.
5. Garantijas laiks telefonam automātiski tiek pagarināts par periodu, kuru telefons ir bijis servisā.
6. Telefons M79 servisā ir saņemams darba dienās servisa darba laikā no 8:00 - 17:00.

Dainis 04.10.2018

Pēc mēneša nevienam jums nekas vairs nebija jāatgriež, tas darbojas tikai uz distances līgumiem un 14. dienu laikā.
+ (refurbished) nozīmē, ka telefons ir lietots.