www.sudzibas.lv M79.lv Nepiegādāta prece

AtrisinātaM79.lv - Nepiegādāta prece

Variet lūdzu agrim grīnam uzprasīt - kad beidzot pircējam nosūtīs 7. Aprīlī pasūtīto bērna ģitāru priekš bērna šai krīzes laikā. Nauda samaksāta pie pasūtījuma un šodien jau ir 14. Maijs, bet solījums ātri piegādāt ir kaut kur izgaisis.
1. Uz m79 servisa tālruni klausuli neceļ.
2. Caur veikala telefonu ziņas nOdotas, bet klusums.

Labi ka summa nav datora vērtībā! Pavisam nesmuki

pasūtījuma nr. 325631
pasūtījuma datums: 2020. Gada 06. Aprīlis 19: 08
m79 rēķins par pasūtījumu e286288-325631

14.05.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta JānisSk 16.05.2020

[01] Agris ar mani sazinājās;
[02] Bija jauns solījums pēc iespējās ātrāk atrisināt situāciju un ir izpildīts solījums - nākošā dienā sazinājās, kad ir uzlikta ģitāra uz piegādi.
[03] Šodien preci saņēmu - prece ir labā kārtībā
[04] Puikam ir prieks par savas kabatas naudas ieguldījumu un uzsākam apmācības.

J

R Ričards 15.05.2020

Iesaku jums rakstīt viņiem Skype vai e-mail pēc manas pieredzes tur jūs saņemsiet ātrāko atbildi, jo tik tiešam sazvanīt veikalu nav viegli. :)

J JānisSk 16.05.2020

Agris ar mani sazinājās. Šoreiz solījums ātri piegādāt izpildīja.
Ģitāru saņēmu šodien un puika ir priecīgs un varam uzsākt brīvā laika mūzikas apmācības.