www.sudzibas.lv M79.lv Nepiegādā preci, nav informācijas.

AtrisinātaM79.lv - Nepiegādā preci, nav informācijas.

Pasūtīju UPS PowerWalker VI 850 SHL IEC USV 04.01.2019, tajā pat dienā saņēmu e pastā rēķinu no [slēpt]@ekoshop.lv un to apmaksāju. Epasta norādītais piegādes laiks 10-12 darba dienas. Nav saņemts maksājuma apstiprinājums, nav zināma piegādes procesa gaita. Pēc 12 darba dienām, neviens no m79 interneta veikala darbiniekiem, nav uzskatījis par vajadzīgu sazināties un informēt par iemeslu preces piegādes termiņa neievērošanai. Uzraxtīju epastu uz [slēpt]@m79.lv 23.01.2019, ar lūgumu informēt par preces piegādes datumu, atbildi neesmu saņēmis(25.01.2019).

25.01.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta MegaDeivs10 31.01.2019

Problēma atrisināta, prece piegādāta. Lielākā veikala problēma ir tā, ka nav iespējams sekot preces piegādes procesam. Pēc sūdzības pievienošanas ar mani epastā sazinājās Andris no ekoshop, atvainojās un informēja, ka preci piegādās no cita vairumtirgotāja. Solījums ir izpildīts, preci saņēmu.

Z Zīļuks 25.01.2019

Sveicināts klubiņā! Neesi pirmais "uzmestais" klients. Par laimi, es neviecu priekšapmaksu. :)