www.sudzibas.lv Lytagra Nodarbina darbiniekus bez līguma

Lytagra - Nodarbina darbiniekus bez līguma

Madonas Lytagra veikalā jānostrādā pirmais mēnesis bez līguma un samaksas, it kā mācīšanās periods. Pirmo reizi ko tādu redzu. Vienā, divās dienās visu apguvu un strādāju ar pilnu atdevi, bet kad taujāju pēc līguma, man vadītāja pateica, ka te nav bezdarbnieku kursi. Mēnesi par velti jāstrādā vai arī ej projām. Citi darbinieki teica, ka arī ir strādājuši bez atalgojuma un līguma pirmo mēnesi. Pierādīt protams neko nevaru, bet gribu brīdināt citus, ja negribat strādāt bez samaksas, neejiet uz turieni!

Atbilde no Lytagra Support Pārstāvja atbilde 10.08.2017

09.08.2017.

Pamatojoties uz to, ka esam ievietojuši sludinājumu par vakanci Madonas veikalā, saņemam ļoti daudz piedāvājumu no kandidātiem, kas izsaka vēlēšanos strādāt mūsu uzņēmumā. Kandidāti tiek aicināti uz darba interviju, kā arī šajā pašā laikā tiek iepazīstināti ar uzņēmuma darbības sfēru un potenciālajiem pienākumiem. Kandidātiem tiek izrādītas tirdzniecības telpas, kā arī tiek dota iespēja vērot klientu apkalpošanu, pasūtījumu pieņemšanu, preču komplektēšanu utt. Šāda rīcība no Lytagra vadības puses kandidātiem dod iespēju izvēlēties un pieņemt galējo lēmumu par darba attiecību uzsākšanu vai atteikšanos no šīs vakances. Šajā laikā kandidāts veikalā drīkst uzturēties bez laika ierobežojuma un tiek pielīdzināts jebkuram veikala klientam.
Gribu piebilst, ka sūdzības rakstītājs ir izklāstījis absolūtu netaisnību, paužot, iespējams personīgu negāciju, pret AS Lytagra. Iespējams šim cilvēkam tika atteikta iespēja strādāt AS Lytagra vai netika uzaicināts uz otrās kārtas atlasi, tādejādi gūstot pašapmierinātību tiek nepatiesi nomelnots godīgi strādājošs uzņēmums. Lūgums portālam sūdzības.lv izteikt brīdinājumu personai, kas ievietojusi nepatiesu apsūdzību, kā arī dzēst no portāla šādu informāciju vai arī AS Lytagra vēŗsīsies tiesā par gada un cieņas aizskaršanu un neslavas celšanu.
Saite uz sūdzību: https://www.sudzibas.lv/lytagra/lytagra-nodarbina-darbiniekus-bez-liguma-c385377

Ar cieņu,
AS Lytagra biroja aministratore
Eva Ikauniece

R

Работяга 08.08.2017

Paldies par bridinasanu.. sudu kantori apejam talu...

Работяга 08.08.2017

Es domaju ka latviesi jusu sudzibu pat nelasis, stradat bez liguma nav nopietni..

J Jolanta Lapsane 09.08.2017

Neviens darba devējs nedrīkst darba ņēmēju nodarbināt bez līguma.Ja internetā sūdzību rakstīt mākam,tad kāpēc likumi.lv piemirstam paskatīties?

R rikijs123 09.08.2017

Zinu likumu, tāpēc prasīju līgumu. Likumu nezin Lytagra vadītāja Madonā.

E Eva Ikauniece 09.08.2017

Ar cieņu,
AS Lytagra biroja aministratore
Eva Ikauniece

Работяга 11.08.2017

Ja es butu darbadevejs es ari liktu sludinajumu ar prasibam nosutit cv.. pat ja pus rigas man nosutitu es nevivienam neatteiktu, lai nak sataisisim konkursu
1.kartas atlasi
2.kartas atlasi
3.kartas atlasi
4.kartas atlasi
5.kartas atlasi
Neviens negrib stradat, pasi tiksim gala...

Ventilators 11.08.2017

Jums darba inspekciju uzsūtīt? Kā var nodarbināt cilvēku bez līguma un nosaukt to par "priekšspēli" jeb 10.kārtu darba interviju. :D

Točna.. jānosūta šis ieraksts darba inspekcijai

R rikijs123 11.08.2017

Sūdzībā katrs vārds ir patiesība un vēl vairāk. Es Jums nosūtīju epastu, kur sīkāk visu izstāstīju. Mācīties trīs, četras nedēļas veikalā bez līguma vai tas ir likumīgi? Es vairs par šo nediskutēšu. Ir citas lietas ko darīt.

A AINIS Smiltiņš 12.01.2020
Brāģainas detaļas

No 10 detaļām izmantojama tikai 1. pārējās brāģi.

S Sudzibas.lv Admin 22.01.2021