www.sudzibas.lv Luxury park OÜ, Pride grupp OÜ, Pride invest oü, eraarendus OÜ, Обман, развод, вымогательства

Luxury park OÜ, Pride grupp OÜ, Pride invest oü, eraarendus OÜ, - Обман, развод, вымогательства

Hoiatan kõike Tallinnas tegutsevate tegutsevate maaklerite eest. S.S. on neljal korral kriminaalkorras karistatud kurjategija(Kohtulahendid on lisatud). Esimse karistuse sa ta alaealise vägistamise eest, mees on täiesti hull, kui tekkivad lahkarvamused siis elulõpuni teeb sulle sitta (kirjutab vastikuid asju internetis või lõikab katki rehvid). Kui kinnisvaraga kedagit petta ei õnestu siis läheb kauplustesse toitu varastama. Täiesti ebanormaalne. Hoiatan kõike! Lisatud kohtulahendies on palju väga huvitavat.

Regina_81 26.05.2019

Sergei Saveljev Сергей Савельев - педофил, изнасиловал маленькую девочку за что отсидел 2 года.