www.sudzibas.lv Lux luxlatvija - uzmetēji!

luxlatvija - luxlatvija - uzmetēji!

Ja Jums zvana no šīs kompānijas un piedāvā par velti iztīrīt Jūsu dīvānus, madračus, neuzķeraties un nepiekrītat, jo es uzķēros un mani vnk "uzmeta"..bija sarunāts, laiks, bet viņi pat nepiezvanīja un nepateica, ka nebūs, vnk neieradās un viss!!! Ja Jums dārgs Jūsu laiks, tad sūtiet šo kompāniju 3 mājas tālāk!!!!Silti iesaku!!!!

Atbilde no Lux Support Pārstāvja atbilde 15.12.2016

Visdrīzāk, jums zvanīja “Lux RM”, kuri nav oficiāls Lux kompānijas pārstāvis Latvijā. Zvanot pa telefonu maldinot klientus, ka esot oficiālie pārstāvji Latvijā. Aktīvākie klienti ir atraduši telefonu mūsu mājas lapā +37127718444 un ir zvanījuši mums un noskaidrojuši kas par lietu. Rezultātā mums ir iespēja izskaidrot izveidojušos situāciju.
Katrs darbinieks mūsu kompānijā (sākot ar tele mārketinga speciālistiem līdz konsultantiem), ir ieinteresēts par veiksmīgas tikšanās notikšanu. Prezentācijas grafiks tiek savlaicīgi sagatavots, kā arī ir saplānots maršruts ar rezervi, lai konsultants laicīgi tiktu pie klienta. Ja kāda iemesla dēļ (sastrēgumi, problēmas ar auto, slimība), konsultants vai servisa menedžeris nevar ierasties norādītajā laikā, mūsu operators sazinās ar klientu un brīdina par kavēšanos, (vai pārceļ tikšanos klientam ērtākā laikā vai pie klienta brauc cits konsultants).
Kompānijā ikdienā strādā 15 konsultanti, kas par vēlu ierašanos uz tikšanām nes materiālos zaudējums: laika un degvielas tērēšana, kā arī soda punktu krāšana, kas ietekmē uz konsultanta darba algu. “Lux Riga” kompānijai ir svarīgi katra klienta viedoklis un kompānijas imidžs.

N