www.sudzibas.lv Lux Latvija SIA Nepatīkams serviss

Lux Latvija SIA - Nepatīkams serviss

Iegādājāmies Lux putekļusūcēju par lielo atlaides cenu 1750 eur, mums solīja, ka katrs putekļu maisiņš kalpos 3 mēnešus (viņš redzēja, ka esam ģimene ar bērniem), jo esot superietilpīgs un ar superuzsūktspēju, tā nu lietojām cītīgi, bet tāpat nepilnu 2 mēnešu laikā pilns un pīkst. Kā beidzās maisiņi, brauc meistars, kurš nomaina visus 3 filtrus par komplekta cenu 112 eur, nolamā par izturēšanos pret aparātu (neko tādu nedarīju..), plus pārdod putekļu maisiņu iepakojumu par 19 eur.
Maisiņu iepakojums ar 4 maisiņiem katru dienu iztīrot istabu izbeidzas jau pēc 4 mēnešiem un meistars klāt un atkal maina vienu filtru par 31 eur, un kad prasu uzreiz vairākus maisiņu iepakojumus, tad uzreiz liek pirkt arī otrus 2 filtrus- kopā par vēl 70 eur.. tagad, pēc vēl 4 mēnešiem rēķins 150 eur... Parēķināju, ka ar meistara ieteikumiem mūsu izdevumi putekļusūcēja uzturēšanai gadā ir 240 eur, par ko, protams, pārdevējs neko pat neieminējās.
Citādi- šķiet, ka putekļi mājās ir mazāk, gaiss tīrāks, bet lietošanā tomēr ir neērts, neizņem stūrus, kantainais dizains nav praktisks, ir pasmags. Plus- patīk, ka var ieslēgt no birstes, bet gada laikā jau pamanījāmies nomainīt bateriju.