www.sudzibas.lv Lux Express Nelaiž cilvēkus izlocīt kājas

Lux Express - Nelaiž cilvēkus izlocīt kājas

Braucienā uz Tallinu (vai Tallina-Rīga), kas ilgst 4,5 stundas, šoferi neapstājas pat Pērnavā. Ļoti daudz pasažieru ir neapmierināti - kāds vēlas uzpīpēt, kāds vienkārši izlocīt kājas. Lai nu kā, man šķiet ļoti nepareizi braukt 4,5 h bez apstājas, jo:
1. Šoferis brauciena sākumā paziņo, lai pārtraukumos nekavē autobusu, kas jau uzreiz liek cilvēkiem domāt, ka pārtraukumi būs. Varbūt kāds vēlas nopirkt kaut ko apēst vai padzerties vai kā citādi. Katrā ziņā nevajag maldināt cilvēkus, runājot savu no galvas iekalto tekstu par pārtraukumiem, ja tādu nebūs.
2. Šoferiem arī vajag atpūtu! Nezinu oficiālos noteikumus par to, cik ilgi drīkst vadīt autobusu, bet kā cilvēks, kas bieži brauc pie auto stūres, zinu, ka ik pēc divām stundām tomēr gribas atpūsties kaut 5 min.
3. Ja brauciens ilgst 4,5 stundas, neviens nedusmosies par to, ka brauciens ilgs 10 min ilgāk! Jebkuram pasažierim apnīk vienkārši sēdēt, un ikviens vēlas pāris minūtes iziet svaigā gaisā.
Šī sūdzība ir drīzāk ieteikums kā uzlabot klientu apmierinātību ar pakalpojumu. Sīkums, bet būtu patīkamāk, ja kaut viens pārtraukums šādos braucienos būtu.

B

Pacco_al 18.05.2016

Es piemēram nevēlos 4,5 stundu vietā braukt 5.5 tikai tāpēc, ka kādam pa ceļam trīs reizes gribās izkāpt "izstaipīta" kājas vai uzsmēķēt.
4.5 h nav 11 vai 13 kur tiešām būtu nepieciešams izstaigāties.
Bez tam ir kustības saraksts. Tur nekādas stāvēšanas nav norādītas.

B Baumaneens 18.05.2016

Nevienā brīdī neminēju vairākus pārtraukumus, bet gan vienu 10-15 min ilgu. Par kustības sarakstu - kā jau teicu, tad lai šoferis vismaz uzreiz pasaka, ka tādu nebūs, nevis runā par noteikumiem pārtraukumu laikā. Cik cilvēku, tik viedokļu, viens grib pauzes, viens grib ātrāk galā. Katrā ziņā zinu, ka vairāki cilvēki neapmierināti pūta un komentēja, kad šoferis kaut kur Pērnavā paziņoja, ka pārtraukuma nebūs.

E elvira33 25.03.2017

Arī garajos braucienos (Viļņa-Varšava-Prāga) netiek nekur stāvēts ilgāk kā 5 min (reāli mazāk, jo tikai izkāpj un iekāpj pasažieri un autobuss uzreiz brauc prom). Manuprāt, tas ir tādēļ, ka Lux Express nevēlas maksāt par stāvēšanu autoostai. Lielākoties uz savienoto reisu jāgaida ~ 15 min (pa dienu), bet kad savienotais reiss ir naktī (piem. Varšava-Viļņa, Viļņa-Rīga), tad jāgaida vairāk kā 2 stundas ārā (jo tuvākie veikali ir ciet).