www.sudzibas.lv Luteklītis Par Kristīni un Luteklītis

Luteklītis - Par Kristīni un Luteklītis

Tuvojoties svētku laikam, atmiņā joprojām gadījums no pērnā gada Ziemassvētku pasākuma, kad mūsu uzņēmuma 35 darbiniekus un visvairāk jau mani piemānīja "Luteklītis". Bija sarunāti rūķi un Ziemassvētku vecītis. Rūķiem bija jānovada āra pasākums, un dažas stundas vēlāk bija jāierodās salavecim. Kad rūķi kavēja jau stundu, man tika solīts, ka tūliņ, tūliņ ir jābūt... Nācās kolēģus vēl noturēt ārā... bet nekā!-Rūķi neieradās. Bijām jau visi sasēdušies iekšā pie galdiem, kad man paskaidroja, ka rūķi it kā cietuši avārijā, bet, lai neuztraucos, ka salavecis būs. Arī to gaidījām, bet nesagaidījām. Beigās izdalījām dāvanas paši. Nākamajā dienā uzzināju, ka it kā arī salavecis bijis tajā mašīnā, kura nokļuvusi avārijā, bet neviens neesot cietis. Hmmm, 21.decembrī nokļūstot avārijā Rīgā un esot Ziemassvētku vecīša un rūķu tērpos, noteikti būtu rezonanse medijos. Nekā! Tad mums solīja izpirkt vainu un novadīt pēdējās darba dienas pasākumu, lai tik netaisot anti-reklāmu. Arī to nesagaidījām.
Tagad uzticos tikai stipri pārbaudītiem izklaidētājiem un vienkārši gribu pabrīdināt, lai nodrošinaties pret šādiem gadījumiem.

I

Nandia 05.11.2013

Nu nez va8 uzreiz tērpos tā arī brauca. Ko tādu rāda tik filmās. Parasti atbrauc un ātri saģērbjas uz vietas.
Avārija. Trakums. Nedomāju, ka ar to kāds jokotu. Un avārija pati par sevi var būt smaga un ne visi 100%, ka nu tulīt kādi reportieri būs klāt.

A AK79 05.11.2013

Ir tikai viens vitaali svariigs jautaajums: Vai pasaakums tika apmaksaats ieprieksh vai ari tika atrunaata peecapmaksa?

S smīkņa 06.11.2013

Cik taviem kolēģiem gadu, ka viņiem vajag rūķus un s alaveci? 10?
Man žēl tavu kolēģu.

L Liene Bredaka 06.11.2013

Labāk to naudu, ko gribējāt iztērēt par rūķiem un salaveci, būtu uzdāvinājuši kādam bērnu namam. Bērnudārzs!

donna b 06.11.2013

"21.decembrī nokļūstot avārijā Rīgā un esot Ziemassvētku vecīša un rūķu tērpos, noteikti būtu rezonanse medijos." Ja? Un ja neviens nav cietis, tad par kadu rezonansi iet runa? Un ja, pagajis gads un Tu tagad so atceries. Vairs nav pie ka piekasities?

ē Ē.vaa 29.10.2014

Arī man ir negatīva pieredze ar Luteklīti. Bērniem tika organizēta bērnu ballīte, tika solītas dažādas interesantas spēles, atrakcijas un radošās darbnīcas. Kristīne savus e-pastos izklausījās radošuma un labas gaumes pārpilna. Par tēliem bērnu ballītē tika izvēlēti taureņi - pasākumā ieradās divas meitenes, viena vienkārši - saģērbta, otra sapucējusies gandrīz kā festivāla tērpā, vienīgā atsauce uz traureņiem - viņai bija topiņš ar taurenīšiem:).
Rotaļas bija blāvas, pasākuma vadītāja - kaut ko jau darīja, bet par samaksāto cenu, atdeve nebija adekvātā.
Esmu bijusi vairākās bērnu ballītēs un organizējusi vairākas saviem bērniem, šī bija visnekvalitatīvākā.
Cienījamie, vecāki, ja vēlaties tiešām iepriecināt savus bērnus un savus līdzekļus tērēt pasākumu lietderīgi, LUTEKLĪTI NEIESAKU!
BLĀVI !!!