www.sudzibas.lv Luminor Slikts serviss

Luminor - Slikts serviss

Gribēju atvērt luminor bankā atvērt kontu, filiālē man atteica, teica lai eju luminor mājaas lapā un atveru kontu, bet iegāju luminor mājas lapā tur prasa lai reģistrējos ar smart id, vai e-parakstu, ievadu personas kodu, parādās neveiksmīgs smart id pieslēgšanās izmēģinājums
pārliecinieties, ka jums ir kvalificēts smartid paraksts, kas izdots latvijā un / vai personas kods ir norādīts tā, kā jūsu dokumentā, bet ir gan derīgs Latvijā reģistrēts smart id, gan derīgs personas kods, bet e-paraksta man nav, kā tad lai atveru to kontu!?

N

Sveicināti!

Pateicamies par Jūsu atsauksmi.

Lai mēs varētu pārbaudīt šo situāciju un sniegt Jums atbildi, nosūtījām Jums privātu vēstuli sadaļā Ziņojumi ar lūgumu sniegt papildu informāciju.

Ar cieņu, Luminor