www.sudzibas.lv Lulū Pica Mācaties no manām kļūdām!

Lulu Pica - Mācaties no manām kļūdām!

Kārtējo reizi, šis kantoris, ir izčakarējis vakaru. Pirms trim nedēļām nopludināja datus. Uz mana vārda pēc picas saņemšanas, tika pasūtīta vēl kāda pica, pilnīgi citā Rīgas galā... Uz ko lulu atbildēja, ka operatorā kļūda.
Šodien tiek pasūtīta pica. Kavējas jau vairāk kā 1h 10 min un šie grib iestāstīt, ka garantija uz 49 min, vai par brīvu uz manu pasūtījumu neattiecas... Informācija par tādu lietu ir 0. Šo mēslu kantori turpmāk ignorēšu, picu mājā arī nav nemaz tik grūti izcept. Ieteiktu šeit vairs nepārmaksāt par picām... Mācaties no manām kļūdām!

13.12.2019

Desa (salami)
Tomāti
Tomātu mērce
Gatavošana:

Visas mīklas sastāvdaļas sajauc kopā, mīkla jāmīca ar rokām, veidojot apaļīgu formu, kuru uz 20 min ieliek ledusskapī. Sagriež pārējās sastāvdaļas – tomātus šķēlītēs, salami desu ripiņas vai šķēlītēs ( pēc vēlēšanās), sarīvē sieru. Izveltnē mīklu, ko pēc tam izklāj uz pannas. Mīklu kārtīgi noziež ar tomātu mērci, tad liek virsū salami desu, tomātus un pa virsu kaisa sieru. Cep cepeškrāsnī aptuveni 15 min uz 200 grādiem. Pica būs gatava, kad siers izkusis un mīkla izcepusies viegli zeltaina.

BondsBonds 14.12.2019

Tā ir pastas/makaronu mīkla.

I Ivars Legzdiņš 18.12.2019

Ko Tu tāds tramīgs kā pediņš? Nemāki pieklājīgi pasūtīt picu - nepasūti!