www.sudzibas.lv Lulū Pica Darbs un attieksme

Lulu Pica - Darbs un attieksme

Kā var ar tādu necieņu izturēties pret darbiniekiem kaut arī to viņiem ļoti trūkst? Būtu es zinājis tobrīd darba likumu būtu ierakstījis tos 3stāvigos vārdus un tad viņi justu. Kā var tā bļaut virsū, dzenāt, nepārtraukti spiest ārā sulu no darbiniekiem es nesaprotu. Tas ir viens. Otrs ir atalgojums. Sāksim ar to ka stundas likme bija 2.40, tad uz 2.70 pacēla un pateica ka esot cītīgāk jāstrādā bet nejau LATER LTD to algu aiz sava sirds siltuma pacēla, bet gan dēļ tā ka likums to lika. Izsniedza lapiņu uz kuras teikts ka svētku dienās un virstundas ir ar dubultu likmi, kā arī naktīs 1,5x.
Liekās ka jau būs kautkas sapelnīsies kad esi vēlos vakarus un sarkanos datumus šancējis bet pienāk algas diena, un visas stundas ir pa 2.40(brutto protams) un to stundu kaukā maz ir, no tās dzirdētās prēmijas un dubultlikmēm ne miņas. Neko neizdarīsi jo darba līgumā nav nekā tāda.
Savu mūžu nēsmu strādājis pazemojošāku darbu. Fuj. Picas arī mēsls, produkti nesvaigi ar svaigiem datumiem.

B

M medicnasmasa 14.08.2018

Jā arī tur strādāju un nevienam neietiektu tur strādat. Alga bija ļoti maza. Strādaju pie kases un naktīs kad trauku mazgātaja bija prom tad man visam darbam vēl klāt bija jāpaspēj novākt trauki nomazgāt un vēl tualetes iztīrit. Tas nav darbs bet verdzība. Un par to protams dubultā nemaksā un darba līgumā nekas par to nav minēts. Piekdienu vakaros vispār bija ārprats , jo cilvēku bija daudz. Un tad nākmajā dienā no priekšniekem klausies rājienu ka visu nepaspēj. Pamēģini tik kaut ko iebilst un pateiks ka tavas maiņas laikā kasē tika atrsts viltots piecīts un jaatvelk no algas. Arī picu kvalitate ir diezgan slikta redzot kā tur taisa un ka darbinieki pat rokas nenomazgā pec tualetes.

E Elīza Pritkova 25.10.2018

Pilnībā piekrītu, nostrādāju divus mēnešus, algas mazas , attieksme drausmīgā.

K kathrynle 26.11.2018

cik sanāk alga apmērā mēnesi?

Y Yumi 21.03.2019

Tagad man palika interesanti kur jūs esat strādājuši? Pati strādāju Lulū gandrīz pusgadu un nesūdzos, atalgojums priecē, tāpat kā prēmija. Kolēģi un vadītāja kolosāli. Nenožēloju, ka atnācu šeit strādāt.