www.sudzibas.lv Lukoil Krapsana - masinas baka nekas neieteceja

Lukoil - Krapsana - masinas baka nekas neieteceja

Mes auto velejamies uzpildit ar degvielu degvielas uzpildes stacija LUKOIL granita 7a
lejam degvielu piecu latu vertiba, samaksajam, iekapjam masina lai dotos cela, izradas ka masinas baka nekas neieteceja gajam sudzeties, pardeveji kautkur pazvanija un atbild, ka ta nevar but, ta taisnibu nedabuju
metralogiska parbaude ar kautkada zala 2009g ar N1-347 cik zinu latvija ir spidigas uzlimes metrologiskas parbades

R RHINO 03.09.2009

Man kautkā gribētos saprast kā jūs uzzinājāt ka bākā nekas nav ielijis??? Ja bāka bija pilnīgi tukša, un rādītājs nokritis līdz atdurei tad neceriet ka ar tējkaroti degvielas viņš jums sāks kautko rādīt! Ir tāda lieta kā degvielas rezerve - un kamēr rezerve nav piepildīta rādītājs neatrausies no snaudas :D

P.S. Tāda nu ir tā mūsu izglītības sistēma, Caurums pie cauruma, ja tā turpināsies tad šajā saitā parādīsies protesti pret Sauli un Mēnesi.

J Jafar 05.09.2009

Es leju kanna 10L bet pie kasses paprasija par 23L. Nezinu ka tai kanna tas ielida. Ja jau paradijas kadi 13 litri lieki, tad jau nebrinos ka ari 5L vareja pazust.

Z Zibenszellis 17.07.2010

Ui kā šitie šmaucās. Par bendžu nezinu, bet gāzi gan viņi šmugulē kā tādi velli. Tas protams atšķiras pa tankštellēm. Piemēram tā kas Rīgā pie Mēbeļu Nama - 35 l bākā nez kādā veidā man iepildīja 50 l!!! Tā kas pie Ciekurkalna tirgus - 45 l!!! Siguldā 40 l!!! Tā laikam tāda normāla prakse [slēpt]@

M Meistars 15.12.2010

to Zibenszellis;
A par gazi kaut ko nemeginai palasit???
Pilnigi piekritu Izglitiba vieni caurumi!!!

N nags 26.12.2012

tas lukoils vispār ir drausmīgs. nezinu kā citu pilsētu benzīntankos, bet Viļānu benzīntankā benzīns ir mašīnai "indīgs". daudzas mašīnas pēc uzpildes šajā stacijā tiek aizvilktas uz darbnīcām (jo nevar pat iedarbināt). pēc rūpīgām pārbaudēm atklājas, ka benzīns (un arī dīzelis) ir aizdrazojis visus filtrus un mašīnai jāveic motora tīrīšana, lai to varētu atkal iedarbināt. ja vajag uzpildīties, tad labāk izmantot točku, kā tos motoru bendes. pagājušajā ziemā šajā un citās lukoil stacijās degvielai bija pieliets klāt ūdens, kā rezultātā daudzas smagās mašīnas sasala uz ceļa.