LPKS / Zelta teļš - Krāpnieki

Zelta teļš krāpjas uz svariem un naudu jav nemaksa 3menesi 16tukstošus un neliekas ne ziņas bridinu visus sudziet tiesa to necilveku kas savaca 33 lopus jo viņš pateica kad nemaksas un lopi manejie sen nokauti un gala sen pardota bet viņš neliekas ne ziņas smējās ja velos varot sūdzēt viņu tiesā kā var būt tik neatbildigam cilvēkam firma un gribeja savākt vēl 33lopus bet nedabūja.

A Azik99 07.02.2018

Lietuvietis...

S [email protected] 07.02.2018

Jaa

Z Z/s īpašnieks 02.07.2018

Sveiki lopkopji. Mūsu saimniecība grib jūs brīdināt.par zelta teļu sadarbībā ar kurzemes gaļsaimnieku . Zelta teļš strādā ar kurzemes gaļsaimnieka zīmogiem. Kad nodevu lopu solīja ka uz izkauto sanāks daudz labāk un tā kā jau parasti . Kad lops bija nodots un nokauts tad pateica ka pa govi iznakšot vien 245eiro jo govij esot bijis sabadīts sāns . Bet tas tika sabadīts transportēšanas laikā jo kad uzdzinām govi uz mašīnu tad jau mašīnā bija gaļas govs kas tad jau visiem citiem lopiem metās virsū. Un tātad galu galā vēl nēsam saņēmuši tos pašus 245 eiro

S [email protected] 02.07.2018

Bet mums jav 15tukstošus nedo un nezinam kā piedzit to suni noķert un pašu tadu pataisiīt

Z Z/s īpašnieks 02.07.2018

Ar to zelta teļu ir vnk p******. Vienigais ar ko tagad var sadarboties uz lopu nodošanu ir sia biovella. Cepuri nost pa viņu atieksmi pret lopiem un tā īpašniekiem. Pirmo saimniekošanas laikā redzeju ka kad mašīna atbrauc pakaļ lopiem un mes bijām pēdējie maršrutā . Viņiem pietrūka nauda ko maksāt pa lopiem un lopus uzkramējām un pēc nepilnas h atbrauca firmas auto un atveda naudu un samaksāja .tādiem uzpircējiem ir nākotne.

E Eljukins 14.08.2018

Mums arī jūnijā paņēma lopu un tagad kā ūdenī iekrituši, protams nesamaksāja kā solīja uzreiz. Atbrauc šoferis un saka, naudas līdzi vairs nav, iedos kvīti un pēc dažām dienām būs. Iepriekš.devām lopus un viss bija kārtībā. Žēl, ka uzrāvāmies. Zinātu vēl, kur to kr..īnu meklēt...

D [email protected] 23.08.2018

Ko darīt? Man tāda pati problēma. Lopi savākti, naudu, kā bija solīts, nemaksā.Vai nevajadzētu griezties kādā atbilstošā iestādē? Ko sakāt, apkrāptie?

B baiba kalniņa-eglīte 10.09.2018

vajag sniegt ekonomikas policijā par krāpšanu.Bet naudu varot prasīt caur tiesu.Jautājums vai ko piedzīs .Bet norādīt uz šīm atsauksmēm,ka vav vienīgais gadījums. lai izmeklē un brīdina citus.

L Luize Avotiņa 13.03.2019

Zelta teļam tagad jauna firma. Saucas " Ecological meat export" . Un saimnieki atkal viņiem nodod lopus!

B baiba kalniņa-eglīte 10.09.2018

27.07.2018.Nodevu 3 lopus.Govi uz svara naudu samaksāja pēc nedēļas,solīja tajā pašā dienā.2buļlus nodevu uz izkaušanu.Solīja 2.35-2.75 par kilogramu gaļas.Aprēķināja 2.10 par kilogramu.Pieņemot, par buļļiem iedeva tukšu veidlapu.Kopiju atsūtīja pēc vairākiem zvaniem.Pēc pusotra mēneša naudu neesmu saņēmusi.ZVANĪJU TEICA,KA AVARĒJUSI MAŠĪNA UN NAV KO MAKSĀT!Valstij nodokļu parāds ir vairāk kā 11tūkstoši.Teica ,ka bankrotēs un nav no kā maksāt.Ka turpinās darbību transporta pārvadājumos.Runāju ar firmas priekšnieku ,kurš runā ar akcentu krievu valodā.Viņi pirms gada bija zvanījuši ,ka iepērk lopus.Pazvanīju viņiem,cenas bija augstākas kā citiem.Rezultātā zaudējumi vismaz 1,6 tūkstoši.Pārējie uzpircēju nummuri slēgti,firmas reģistrā norādītais arī neatbild.Priekšnieks pats atbildēja uz zvanu un taisnojās par situāciju.

L Luize Avotiņa 13.03.2019