www.sudzibas.lv Love Makeup Slikts serviss

Love Makeup - Slikts serviss

Pārdevējs piedāvāja iegādāties acu krēmu (AA Mezzo Laser +40) ar vilinošu atlaidi. Ieraugot, ka uz iepakojuma rakstīts +40, jautāju pārdevējam, vai šis krēms ir domāts pēc 40 gadu vecuma. Pārdevējs atbildēja, ka nē, krēms piemērots visiem vecumiem un šis skaitlis apzīmē ādas jutību. Iegādājos krēmu, pēc tam internetā skatos, ka aprakstā rakstīts, ka krēms domāts pēc 40 gadu vecuma. Tā bija klaja melošana klientam, lai pārdotu preci!

K

C critical thinker 23.02.2019

ak jel, varētu domāt, ka tur briesmīgas atšķirības. ja 32 gadn. uzsmērēs, galva eksplodēs... kas tad tur īpaši atšķiras, varūt biezāks tikai, lai krunkas stiprāk aizšpaktelē

K KristaG 24.02.2019

Man ir 25

K KristaG 24.02.2019

Ja jau ir norādīts ieteicamais vecums, tad jau ir kāda atšķirība.
Mani vairāk satrauc tas ka pārdevējs sniedza nepatiesu informāciju uz manu konkrēto jautājumu.

Life is life 23.02.2019

Vari smērēties cik gribi, bet tāpat nebūsi skaistāka par mani!