www.sudzibas.lv Lotte Bērnudārzs Briesmīga attieksme un pakalpojuma kvalitāte

Bērnudārzs Lotte - Briesmīga attieksme un pakalpojuma kvalitāte

Ilgi meklēju bērnudārzu un iepatikās tieši šis. Smukas, sakoptas telpas un teritorija. Sākās viss ar to, ka "jaukā" direktore Natālija mēģināja izspiest kukuli par iestāšanos dārziņā. Ar to tikām galā, iemaksāju pirmo iemaksu 100 Eur apmērā. Sākām iet dārziņā, bērns bija vesels tikai vienu dienu. Visi bērni grupā slimi. Ārā "spēļu mājiņās" dzīvo lapsenes, teritorijā āboli, kurus bērni ceļ no zemes un ēd. Neviens viņus nepieskata. Ik pa laikam kādu bērnu arī lapsenes sakoda. Vadība saka, ka visu esot izdarījuši, bet lapsenes iznīcināt nevar un viss. Grupiņā visu laiku tiek taisīts caurvējš, nav brīnums, ka no 12 cilvēkiem, labi ja 4 apmeklē dārziņu. Kopumā bērns dārziņā bija gājis 2 nedēļas un slimo vēl joprojām. Kad pateicu, ka vēlos pārtraukt sadarbību ar šo mēnesi, man pateica, jā labi. Sarunājām, ka atnesīšu savu iesniegumu vēlāk. Kad atnesu, tad man pateica, ka tikai ar šo datumu varēsim pārtraukt sadarbību. Respektīvi man būs jāmaksā vēl par 2 nedēļām. Attieksme no direktores puses ļoti komerciāla un nepatīkama. Savu bērnu noteikti viņiem neuzticētu un neieteiktu izvēlēties šo dārziņu.

Atbilde no Lotte Bērnudārzs Support Pārstāvja atbilde 14.10.2016

Šodienas atklāsme: visiem labs nebūsi! Bet tāpēc jau mēs satiekamies, lai sajustu - ir mums kopīgs ceļš ejams, vai labāk doties katram uz savu pusi. Jo mums ir tiesības izvēlēties. Bez dusmām. Bez naida. Bez negācijām. Kāds teiks, ka te ir visskaistākā vieta uz zemes. Kāds cits, ka neko sliktāku nav redzējis.
Būsim korekti: bērna biežā bērnudārza neapmeklējuma dēļ, vecākiem nevar rasties pilnvērtīgs priekšstats par bērnudārza darbību un to sniegto pakalpojumu kvalitāti.
Balstoties uz pašu parakstītu līgumu, 2.10 punktā un arī 3.3.punktā informācijā par uzņemšanu Privātajā pirmsskolas izglītības iestādē "Lotte", iestāšanās nauda 100 euro nav kukulis.
Līgumā punktā 5.3 ir rakstīts "Vecākam ir tiesības vienpusēji pārtraukt līgumu, rakstiski brīdinot par to Pakalpojuma sniedzēju un Izglītības iestādi vismaz vienu mēnesi iepriekš un izpildot visas finansiālās saistības pret Pakalpojuma sniedzēju."
Jūs domājat, ka "tur aiz mākoņiem ir saule", un - ir! Jau tagad ir! Bet vai Jūs to redzat? Un vai aizejot "tur", kaut kur citur, Jūs to redzēsiet?... Mēs Jums novēlam redzēt! Lai Jūs būtu laimīgi, lai Jūsu bērni būtu laimīgi!

ێ ێۤت 18.10.2016

un 100 eur iestāšanās maksa ir likumīga???? Tas, ka šī nauda ir ierakstīta līgumā, nepadara to par likumīgu. Kas vispār ir "iestāšanās maksa" un kāpēc tādu vispār jāmaksā?

A AustraKr 19.06.2018

Mūzikas skolotāja Marta Sausiņa ir pilnīgi kukū... Reizēm attieksme ir laba, reizēm slikta pret mazo. Jaunietei vajadzētu pamācīties kursos, kā izturēties pret mazajiem, lai savas privātās dzīves problēmas neizgāztu uz mazajiem.

L LieneP 03.08.2018

Mūzikas pedagoģe , manuprāt , ir ļoti korekta un viņa mīl savu darbu. Ne reizi vien esmu to novērojusi .
Pašai savs bērns iet šajā dārziņā un es tiešām , priecājos ka šis ir dārziņš kuru esam izvēlējamies.
Esmu pārsteigta , ka kaut kas šāds ir radies un ir šāda sūdzība.
Bet nu cik cilvēku, tik viedokļu!

I IntaAN 20.08.2018

Es pilnībā pievienojos komentāram par muzikālo pedagoģi - neieintersētība bērnos, mūžīgā sēdēšana telefonā. Mazāk tādu gaisa grābšļu un Lottē būs foršāk!

R RitaOg 29.08.2018

Nepiekrītu komentāram un uzskatu, ka mūzikas skolotāja ar bērniem ir mīļa un atbalstoša un cik redzu viņas darbu vienmēr pretimnākoša gan pret bērniem gan vecākiem. Atceramies ka viņa ir mūzikas skolotāja nevis pirmsskolas skolotāja!

L Liene Avota 29.08.2018

Tev apnicis vienmēr par visu satraukties, ekonomēt, atteikt sevi un ģimeni palutināt ar kaut ko? Sen jau visiem skaidrs, ka ar algotu darbu, ne Latvijā, pat ne kādā starptaustiskā uzņēmumā neko dižu nenopelnīsi – knapi sanāks dzīvošanai. Samaksāsi par īri, kredītus, līzingus, nopirksi pārtiku, kādu apģērbu un..atkal gaidi algu, retumis starplaikā atļaujieties kādu sīku prieciņu kā jaunu lūpukrāsu vai kafejnīcas apmeklējumu ar draudzenēm. Paplašini sava maciņa apvāršņus, radi iespēju sevis pilnveidošanai un izaugsmei! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā kontā un maciņā. Varēsi palutināt bērnu ar jaunu rotaļļietu, pati doties uz salonu iegūt sen jau sen kāroto jauno frizūru, draudzenēm izmaksāt kafejnīcu, visi kopā vai divatā ar vīru aizbraukt nedēļas nogalē atpūsties kaut kur tālāk par Palangu vai Pērnavu. Šī metode tiešām strādā. Nosūti savas domas Visumam un, izmantojos Pilnā Mēness spēcīgo enerģiju padari 2018. gada vasaru par labāko, kas noticis tavā dzīvē, pievienojies cilvēkiem, kuri pārvalda savu veiksmi un dzīvi kopumā! Saite: https://goo.gl/X17csF