LOTA datori

Datoru irdzniecības salons LOTA ir pilnīgs mēsls (reklāma bija izlikta arī daudzdzīvokļu māju liftos)!Paskatījos viņu web lapā www.datori.vip.lv piedāvājums tīri tā nekas un cenas arī labas. Aizbraucu uz Merķeļa ielu 1 un ar grūtībām atradu to kantori, kurš atrodas ēkas 5. stāvā mazā kabinetiņā, kur sēž 2 jaunietes, pēc datoru tirdzniecības vietas nu galīgi neizskatījās. Uz jautājumu, vai tad šeit var dabūt kauko kompim (jo no kompiem nebija ne smakas, ja neskaitīja tos 2 pie kuriem sēdēja tās čikas), atbildi guvu apstiprinošo.Tālāk sāku izklāstīt savu vēlmes. Noskatīju viņu lapā NEC CD-RW, Maxtor 80GB HDD un GeForce FX/5200 128 Mb videokarti. Prasu vai viņiem ir tās lietas. Tiek atnests Lite ON CD-RW un Samsung HDD aizbildinoties, ka Maxtors esot pilnīgs sūds un ka nenormāli lūztot (neesmu baigais spec bet swamsungam kā tādam ne īpaši uzticos) un ka NEC CD-RW esot beigušies. Prasu vai ir viņiem man vajadzīgā videokarte, uz ko atbildēja, ka būs pēc 1/2 h. Visas tās preces kopā maksā 102Ls, saku, ka pa 100 ņemšu, jo vairāk uz sitiena nebija. Meitene piekrita ja ņemšu visu šito. Nu ok es eju prom, lai pēc 1/2h atgrieztos pēc preces un piekodinu, lai neatdod ne1. Tiktālu viss ir baigi labi. Viss pa lēto, lai gan ne iecerēto firmu izstrādājumi, un vēl 2 Ls esu nokaulējis :).Pēc 1/2h atgriežos un prasu pēc savas preces. Meitene kaut kur akal pazūd un atgriežas tikai ar videokarti, kura iepriekš nebija uz vietas, un saka, ka pārējās lietas jau pārdotas. Biju galīgi sašutis, jo pie tādas klientu apkalpošanas nebiju radis. Nu ok ņemu vismaz videokarti uz ko man nācās gaidīt vēl 10 minūtes, jo redziet kau kādam puikam vaidzēja pārbaudīt cieto disku uz kompi no kurienes meitenei vaidzēja izdrukāt garantijas talonu!!!Galu beigās man rodas jautājumi, kāda vella pēc ir jāveido reklāmas kampaņas, ja nespēj nodrošināt pieprasījumu un kāda vella pēc jāpublicē preču saraksts, kurš nemaz neatbilst reālajam?????????????????????????????????????????????????

_ _static_ 23.07.2004

skolko obshalsa s etimi dvumja milimi devu6kami... vsegda vse bilo... i obrashalis' toze ne ploxo :)

о Олег 21.03.2011

Почти все фирмы, которые рекламируются на ss.lv пишут вот такую чушь.

1 место по чуши и разводу - это конечно eirodators.lv пишут полный бред, собирают компы наполовину из старых комплектующих. Не советую покупать не при каких условиях.
2 место lota - в объявлениях не указывают ничего конкретного, только красивые цифры без конкретных моделей. Т.е. тоже поставить могут все что угодно.
3 место dato.lv - в объявлениях пишут модель процессора, но делают это максимально запутанно и я бы сказал изящно. Простой юзер разведется без проблем и даже ничего предъявить не сможет, ведь AMD Athlon II 450 procesors ir bāzēts uz X4 kodolīga procesora (4x32000MHz) - чистой воды развод. Также не пишут встроенная видеокарта или нет.
4 место dataleks.lv - более честные ребята, тоже пишут модель процессора, но также заманивают цифрами типо realcore 12000mhz :))))) 3000mhz x4. Никаких 12000mhz здесь нету, это простой четырехъядерный проц 3000mhz x4 (ядра не суммируют частоту). Также не пишут встроенная видеокарта или нет.

Но есть и нормальные ребята. Хотел бы выделить два магазина.
memo.lv и vipc.lv - все расписано конкретно и четко. Каждая деталь. Все фотографии соответствуют действительности. Ну не докопаться.

Про обслуживание не знаю :))) Так как сам собираю себе компы и не в одну из этих фирм не обращался. НО по рекламе и нюансам постарался вам (простым юзерам) хоть что-то рассказать. Желаю всем удачи при покупки компьютера.

Что бы не дискриминировать dato.lv напишу эту инфу и в остальных жалобах. Ведь косяки есть у всех.

P.S.
Надеюсь эта информация пригодится людям.