Lombards 24 - Telefoni

Nopirku tur telefonu Sony xperia z1 compact. jauns iepakojuma. teica ka viss ir kartība. bet pec 3 mēnešiem viņš nestrada blokets imei, latvijas tikli nestrada. a nopirku pa 200 euro. 80 euro mazak neka internetveikala ar garantiju jauns. labak pie viniem neko nepirkt. esiet Uzmanigi. tagad telefonu jamet miskaste del viniem.

D Dmitrijs 22.05.2015

Сам виноват, надо думать прежде чем покупать что-то в Ломбарде)

S SudzibaFLY 25.05.2015

nobloķēts, tāpēc, ka ņemts uz nomaksu (iespējams tele2) un tagad nemaksā ikmēneša maksu. Agrāk tur strādāju un zinu, ka pēc dažiem mēnešiem, kad pircējs sāk nemaksāt, viņi nobloķē telefonu un atbloķēt var tikai nomaksājot parādu. Bija daži cilvēki, kas nāca ar tādiem bloķētiem telefoniem (bija pirkuši pat no paziņām un bija šokēti), bet tur neko darīt. Jānomaksā parāds vai jāķer rokās vecais saimnieks!

Raitis Raudiņš 30.01.2018

Lombardos strada negodigi darbinieki,vini mana cilvekus lai tik pardotu preci.