www.sudzibas.lv Logica Taberna Neizmaksā naudu gandrīz jau gadu un vēl krāpjas

Logica Taberna - Neizmaksā naudu gandrīz jau gadu un vēl krāpjas

Vēlētos painformēt jūs lai nesanāk kā man.
Sāku strādāt pie Kārļa Kulmaņa, no pagaišā gada jau neatdod naudu Saka ka nau naudas bet tai pašā laikā braukā ar baltu apvIdus lexus auto ar krievu numuriem, iepriekš bija uzņēmums Kk Market Öu, beigās sastrādājis sūdus ar firmu atmazgājis naudu, un uztaisīja Lietuvā uzņēmumu Logica Taberna, ar kuru tagad strādā tepat Latvija, strādā kopā ar firmu anzāģe, nau jau man vienam viņš parādā ir ļoti daudzi kuriem viņš ir parādā, kauko jau ik pa laikam atmeta, bet nu vēl ir palicis kaukur ap 2000 € parāda nau jau maza summa un nau jau liela.
Neiesaku nevienam ar Kārli Kūlmani strādāti jo kādu 1men vai 2 men dabūsiet naudu pēctam varat aizmirsti, māk tikai baroti ar solījumiem. Pievienošu viņa foto pielikumā

F

F Finks 15.04.2020

Arī strādāju pie viņa un ir parādā vēl 500€ bet to jau var aizmirsti

K Kārlis Kulmanis 15.04.2020

Esmu firmas ipasnieks. Cilveks kas ielika sudzibu. Dainis eglins. Pats ir krapniels un sada cela izspiez naudu. Visu laiku izdoma kautko jaunu lai nebutu japabeidz darbs. Soreiz kaskis sanaca jo nesamaksaju vinam visu par objektu ko nepabeidza.
Shema tada vins sakuma draud ar sada veida sudzibu. Tad vienojamies par dalu naudas, par izmaksu tik cik padarits darbs. Tagad aktivizejas no jauna pec nedelas! Pa vidam vel centas izspiest. Bet tas jau pierasts. Pielikuma pagajusas ned doc ko vins uzrakstijis ka pretenziju nau!

Tikai Kārli KŪLMANI pastāsti par savējiem fiktīvajiem darījumiem

C Comotus 15.04.2020

Tikai Kārli Kūlmani pastāsti arī par savējiem fiktīvajiem darījumiem un par darbu mēs tev nosaucam summu,tu piekriti beigās kauko saki bukset kad tev tur 100cilvēki strādāja 😁😁😁😁

A Artūrs Dante 15.04.2020

Kaut kā galīgi neraisa uzticību cilvēks, kurš vārdu "nav" rakstā kā "nau".
Un pēc tam publicē komentāru no tā paša logina, no kura rakstīa sūdzība ar kontekstu it kā rakstītu cits cilvēks :)
Comotus, kurš reģistrējies 16 minūtes atpakaļ, cik izskatās ir precīzi tā pati persona, kas rakstija sūdzību.
Kauns sūdzības autoram, KAUNS!

T tele2 nidejs 15.04.2020

Sūdzibu autors pats liekas.. viens sasoditi liels meslu gabalas

J johhny0004 15.04.2020

Piekrītu sūdzībai,zinu pāris cilvēku,kuri ir 2 mēnešus no vietas strādājuši pie šī cilvēka ''par brīvu'',un aiziešanas gadījumā NEKO nav saņēmuši :(,tā kā esiet uzmanīgi.

C Comotus 15.04.2020

Tā jau arī ir,ir jau vēl pāris fiktīvi darījumi kurus viņš,veica bet tur jau ir finanšu policija iesaistījusies.