www.sudzibas.lv Logi24 slikts serviss

logi24.lv (SIA "Logi 24") - slikts serviss

Sākotnēji biju ļoti apmierināts ar apkalpošanu. Pirmais pārsteigums bija ilgais gaidīšanas laiks. Pašam nācās sakontaktēties ar uzņēmumu. Arī sazvanīt ar pirmo reizi nevar, bet vismaz viņi cenšas atzvanīt. Galu galā uzzināju, ka stikla paketēm esot defekts, tādēļ tās tiks mainītas. Savā ziņā nopriecājos, ka paši konstatēja defektu, taču gaidīšanas laiks kļuva ilgāks. Galu galā lielā diena - ieliek logus, pāris dienas vēlāk arī apdare. Taču pēc apdares veikšanas vienam no abiem logiem sāka nākt aukstums loga apakšējā malā (stūris starp loga rāmi un palodzi) kā arī vienā pusē. Tas sakrita arī ar stipru vēju ārā.
Sazinājos (atkal ne ar pirmo zvanu, bet otrajā dienā izdevās), aizsūtīju bildes (ārpusē palika karājoties putas un tās nav apdarītas. Pēc divām dienām atbrauca pārstāvis, kurš vispār ar mokām noklausījās sūdzības, jo teksts viņam jau bija gatavs. Viņaprāt, viss ir kārtībā. Arī logi nepūšot (bet ārā arī nebija vēja), savukārt aukstā loga apakšmala viņu nemulsināja. Viņš neko nejūtot. Tas, ka no rītiem logiem veidojas kondensāts, esot saistīts ar mitrumu telpā (nekā tāda!), nevis to, ka tur ir aukstums. Izgājām uz ielas (1.stāvs). Putas, kas nokarājas viņi, protams, varot nogriezt, bet tas, ka putas palikušas "plikas" - nekādas apdares. Tas neesot nekas, jo tām esot jāsargā no skaņas un jākalpo kā līmei. Saku, ka putes vienmēr apdara, jo tās mainās gaismas un atmosfēras ietekmē. Nekā. Lika man klausīties ("es jūs klausījos, tagad paklausieties jūs mani"). Strupceļš pilnīgs. Ja man kas neapmierinot, tad, lai fiksējot temperatūru ārā un iekšā un ar fotomateriālu sūtot. Un viņi sazināšoties ar rūpnīcu (interesanti, kā rūpnīca no attāluma var izsecināt, kas par problēmu? Un, kādēļ problēma ir rūpnīcai, kas izgatavoja logus, nevis tam, kā tie ir ievietoti, kāds izolācijas materiāls un kādā veidā iestrādāts?!). Galu galā, saprotot, ka viss ir vienos vārtos, pateicu, lai iet ellē ar visu uzņēmumu un aizgāju. Bezcerīgi! Ja paveicas, tad viss būs labi. Ja nepaveicas - dzirdēsit gan jaunas teorijas fizikā (kondensāta veidošanās ir fizika), gan to, ka putu karāšanās zem palodzes un atstāšana bez jebkāda apmetuma (un, jā, par logailu apdari arī tika samaksāts) nav nekas. Un parādot, ka kaimiņiem turpat līdzās viss ārā glīti nostrādāts un nekādas putas vispār nav redzamas, atskan - kā jūs zināt, ka viņiem vispār putas ieklātas. Tā nav iespējams ne sarunāties, ne kaut ko risināt. Vairs šo kompāniju neizvēlēšos, par spīti salīdzinoši labajam iespaidam sākotnēji un darbu izpildes gaitā.

I

Vairāk sūdzības par logi24.lv (SIA "Logi 24")

I ImantsOz 11.12.2020

Varbūt tā ir jāizskatās, varbūt nav. Katrs, lai spriež pats.