www.sudzibas.lv LOccitane Slikts serviss

AtrisinātaL'Occitane - Slikts serviss

Vakardiena.
TC Gallerija Centrs.
Mazais L'Occitane veikaliņš.
Eju garām, šādas tādas lietas beigušās,un tā vietā,lai neiepirktos citur vai i-veikalā,nolēmu personiski apmeklēt GC L'occiane veikalu. Apstājos pie ieejas un mani jau nepamanīja, viena veikala vidū ieurbusies telefonā,rakstās un otra aiz letes sēž un rada iespaidu,ka krāso. Apmulsu un negāju iekšā.
Divas studentes.
Nu neņemiet tad darbā studentes,nu kam Jums divas,ņemiet tad vienu,bet pieaugušu cilvēku.
Tas bija vakar,biju šokā.
Nesen tc Alfa, viena ...arī studente. Ieeju veikalā ar divām draudzenēm (esam visas uz 30),un lielajā l'occitane veikalā, durvīs sēž viena konsultante. Mums nebija ne labdien,nekā...jutāmies vainīgas,jo diezgan manāmi jau pētot preci,skatījāmies uz meiteni. Viņa demonstratīvi nolika telefonu un nostājās uz letes stūra.
Jums vajag tos klientus? Radat iespaidu,ka nē.

Jo abās, aprakstītajās reizēs esmu lēmusi par labu blakus veikaliem,kas apkalpo,sveicina,nav studentu,runā skaidrā,latviešu valodā. Un atstāju skaistas summas. Nav žēl lietot finanses.

Iesaku apdomāt!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Anna Andele 04.04.2019

Liels paldies par sazināšanos ar mani personiski un lietu risināšanu, paldies par izmaiņam, kuras ir jūtamas pie Jums iepērkoties atkārtoti. Liels paldies par laipno apkalpošanu, dāvaniņām!

veesaa007 17.02.2019

"Apstājos pie ieejas un mani jau nepamanīja"... Klau, bet tu iepriekš brīdināji veikalu, ka ieradīsies VIP persona?

Interpretējat stulbi.
Pie veikala ieejas,veikalā. Nu specifiski minēju veikalu - mazais. Tur tālāk nebija,kur iet. Cauri sienām neprotu iet.

W what77 18.02.2019

Королева нашлась

A Anna Andele 20.02.2019

Lai dievs dod prast rakstīt kādreiz arī Jums latviski.

A A2018 25.02.2019

Lai Dievs dod jums tik ļoti nenosodīt cilvēkus par to, ka raksta krieviski. Pati vismaz krievu valodu saprotat? Cik var sūdzēties par tādiem sīkumiem. Jums pašai kādas problēmas vai kā? Nevajag uz visu skatīties tik negatīvi. Un liela daļa no Latvijas studentiem ir ārzemnieki un arī viņiem vajag kaut kur strādāt, tāpēc nevajag stulbi "d****" par to, ka Jūs, Karalien, nepasveicināja vai uz Jums paskatījās ne tā kā Jūs gribējāt, vai vispār nepaskatījās.

Būtu ieradusies trakokreklā, kuru ikdienā valkā, tad gan tevi uzreiz pamanītu.

A Anna Andele 20.02.2019

Paldies,par ieteikumu, kur Jūs strādājat,ir vēlme Jūs apciemot.

WТF 19.02.2019

Tad tu esi kruta čika!

A Anna Andele 20.02.2019

Es saprotu,ka te ir zemas inteliğences āksti,kas masturbē pie komentāriem. Lai izdodas!

T Tr123 21.02.2019

Forši pastrādāt pāris dienas veikalā un tad rakstīt sūdzības izliekoties par klientu? :D

I ieva_ieva 22.02.2019

"esmu lēmusi par labu blakus veikaliem, kas apkalpo, sveicina, nav studentu, runā skaidrā, latviešu valodā. " kur tad studentiem pelnīt naudu, ja jums ir tik lieli iebildumi pret veikaliem, kur strādā studenti? Nav jau tā, ka veikalos maksā nez kādas algas, tāpēc arī pārsvarā ņem studentus, kas tikai meklē veidu kā iegūt ienākumus ārpus studijām, jo ne jau visiem vecāki var atļauties apmaksāt visu.