www.sudzibas.lv LMT Slikta sižetuun reportieru darbība kanālā lnt raidījumā degpunkts

Lmt Televīzija - Slikta sižetuun reportieru darbība kanālā lnt raidījumā degpunkts

Sūdzība ir par to, ka kanāls lnt raidījums degpunktā, lielāko daļu intervijas, baumas, sarunas notiek krievu valodā! Lielāko daļu baumas tiek uzklausītas krievu valodā, un man tas liekas nesaprotami... Mēs taču dzīvojam Latvijā, un mūsu dzimtā valoda ir latviešu... Tāpēc ir jāievēro normas! Nevaru pieļaut, ka cilvēki, kas dzīvo šēit 30 gadus vēl nemāk nevienu vārdu latviešu valodā! Arī reportieriem ir jāuzrunā cilvēki, cietušie, un pārējie cilvēki latviešu valodā! Tas arī attiecas arī uz policijas darbiniekiem... !

Papildināts Anda Puriņa 25.04.2019

Katru vakaru skatosties raidījumu: degpunktā"izskatās ka esam, dzīvojam Krievijā!... Jo visi sižeti un sarunas notiek krievu valodā... Kur ir likums? Vai tiešām jāuzklausa krievu babulienies baumas un tās jāliek Latvijas televīzijā... Nepietiek ar krievu seriāliem...

A arnitaa 25.04.2019

Kāds šim visam sakars ar telekomunikāciju uzņēmuma LMT viedtelevīzikas pakalpojumu? Saturu Degpunktā veido telekanāls L N T!

M Mego izmeklētājs 26.04.2019

Bet var taču arī šo vērtīgo raidijumu neskatīties ,palasīt grāmatu?

Pārdеvējs© 26.04.2019

Labāk ej gatavojies kartupeļu stādīšanai, nevis Latvijas mobilo televīziju skaties. Laukos ir arī daudz citu darbu

J Jānis 26.04.2019

Domāju, ka šajā situācijā vainīgs Sadales tīkls, jo bez elektrības nevarētu noskatīties šo raidījumu!

Pacco_al 27.04.2019

Par nezinu, ko jums Puriņās kundze atbildēt. Izlasot jūsu "sūdzību" nāk prātā tikai krieviski rupji vārdi.
Laikam jau tā latviešu valoda ir tik nabaga, ka pat kārtību sulīgu vārdu nav ko pateikt.

Pacco_al 27.04.2019

Internetā atradu dažus senvārdus - kluža, plepene, diegapakaļa, bļurgļa, žļemba.

L Liene Apine 28.05.2019
Slikta kvalitāte

Drausmīgs intetneta, karās, tv karās. Katru dienu jārestartē, vai pazūd vispār uz divām dienām savienojums. Toties maksa gan ir super par šādu kvalitāti. Neiesaku nevienam, šo tv pieslēgumu ņemt.

J Jagers 31.05.2019
Lēns internets

Tas vairs nav smieklīgi, nav iespējams vakarā to Lmt internetu izmantot, pec 24:00 paliek normals, bet lidz tam ir nenormāli lēns, neņemiet lmt internetu ja izmantosiet daudz to vakarā...

S Sandris Burtnieks 25.07.2019
Drausmigs internets