www.sudzibas.lv LMT Slikts serviss

LMT - Slikts serviss

Velejos publiski atstat atsauksmi par LMT mantkaribu. Iesmere Office365 abonomentus. Esmu parinstalejis 5 reizes Windows, esmu runajis ar Microsoft tehnikjiem, neiet man Office365 pakalpojums. NEVIENAM neiesaku no LMT jebkadus ilgtermina pakalpojumus. Vini man tagad draud ar ligumsodu un nevelas risinat neko ar Microsoft. Viniem galvenais ir jus ievilkt ieksa, lai jus parakstat ligumu uz gadu. Ja jus perkat Office365, tad tikai caur Microsoft, lai varat kaut vai atteikt vai dabut naudu atpakalj. Tagad man ir japeras ar Microsoft un jaludz lai vinji risina sho situaciju. Viss ko LMT var izdarit ir piestadit jums ligumsodu. Fuj!

donna b 17.09.2018

Paga. Tu pirki datoru ar Office? Kur ir ta problema? Ko tiesi vini atsakas darit?

Oļegs Zatlers 18.09.2018

Arī paņēmu Office 365, nu jau otrais gads iet. Iet uz vairākiem PC, tostarp arī uz mobilā tālruņa bez jebkādām problēmām. Kāpēc LMT būtu jārūpējās par Tava datora savienojamību ar Microsoft produktu? Pie Microsoft arī griezies. Vai Tu pērc pie LMT vai Microsoft, produkts būs viens un tas pats un no abiem kanāliem Tev viņš neies. Bet kāpēc pirkt no Microsoft, ja LMT viņš ir lētāks?

T taspats2018 19.09.2018

Dators ir pie LMT pirkts. Uzliku svaigu Windows 10 sodien. Oleg, tu doma ta, ok LMT ir iekasejis naudu un pofig? Lai Microsoft rupejas? Neka, LMT ir starpnieks kurs ir atbildigs par so servisu. Nekad ieprieks nav bijusas problemas ar MS produktiem, ne ar MS Visual Studio ne ar citiem. LMT vienigais ar ko var palidzet ir vinji katra vestule man atkarto ka ligumsods ir jamaksa ja atsakas, bet palidzet pat ne pirkstu nepakustina. Pats zvaniju Microsoft un risinaju so problemu. Bet diemzel MS nevar palidzet jo ir pirkts caur retailer. Tatad, LMT naudu iekaseja un pofig. Es no LMT esmu pircis daudz dazhadas ierices, pari par 10 pa so laiku. Sis bija punkts musu sadarbibai. Es labak perku pa tieso no MS vai Apple produktus nevis caur starpniekiem. Vinu serviss nestav ne klat LMT.