www.sudzibas.lv LMT Slikts serviss

LMT - Slikts serviss

Pirku LMT uzņēmuma mobilo telefonu Samsung a3 2016 gada. Kad pirku uz nomaksu , pārdevēja skatijas kā uz nabago un vēl bļāva uz kolēģi klientu klātbūtnē. Nopirku, ok, nav ne vainas. Tūlīt būs jau otrais mēnesis, mans tētis nopirka telefonu, arī lmt, Samsung s6 edge , bet citā veikalā , Siguldā, kur viņam izstāstīja par tādu lietu kā Galaxy care baltic. Ta ir programma kura dod uz vienu gadu apdrošināšanu uz telefonu bezmaksas.

Mēģināju to aktivizēt, betad bija rakstīts, ka vajadzēja aktivizēt mēneša laikā. Tētim pateica par to vēl veikalā! Uzinstalēja un pateica ko darīt!

Un vēl zvanīja man un piedāvāja visādus "piedāvājumus " . Nekad vairāk nebūšu lmt klients.

iDmore 02.06.2016

Varbūt kļūdos, bet nevienam veikalam nav nekas jāstāsta par tādām lietām.. Pērkot telefonu neesmu nevienu dzirdējis, ka var bez maksas ielādēt pilnu navigāciju.. Citam tas ir mazsvarīgi, toties citam ļoti svarīgi.. Tieši tas pats ir ar apdrošināšanu.. Tāpat, apdrošināšana tādam telefonam nepārsniedz 20e..

Pacco_al 02.06.2016

Viss ar pirkstu mutē jāiebāž. Kā jau iepriekšējais komentētājs minēja, nekad nevar zināt, kura informācija tev ir svarīga, bet kura vispār nav aktuāla.
Pacenties uz kaut ko iespringt pats.

V Vjačeslavs Malgovskis 02.06.2016

Ko? Kāds sakars? Ja kāda kompānija no tevīm slēptu iespējamās funkcijas un servisus, tu pats sevi vainotu?

Pērkot Note4 pie Tele2, jau pirms tam biju uzzinājis par Galaxy Care programmu un iegādājoties telefonu salonā pārdevējs painteresājās vai vajadzēšot papildus Tele2 apdrošināšanu jeb pietiks tikai ar Care.
Nav jau tā ka tā būtu obligāta prasība izstāstīt visu par Samsung programmu, taču tas parāda pārdevēja attieksmi pret pircēju. Taču akmens Vjačeslava dārziņā - reģistrējot telefonu Samsung mājas lapā, uzreiz tiek piedāvāts uzinstalēt Galaxy Care App.

G Garage Gulbene 08.07.2016

Man trešais telefons pēc kārtas ar defektu,vietā ko iedot telefona nav kamēr garantijas remontā,pogu telefons man neder ja iedodu S7 edge tad lai butu lidzvertigs kaut s4,iedeva kaut kadu kam baterija beigta uzputusies iet tik pie lādētāja,remontu tik pārceļ ilgāk,par datu saglabašanu 20 eiro,nabags nepalikšu bet ne jau es vinu salauzu 3 meneši telefonam un nojudzas ekrāns,nerāda!Esmu LMT vīlies klientu apkalpošana nekam neder!