www.sudzibas.lv LMT Slikts servis

LMT - Slikts servis

Lmt. Ļoti slikti apkalpo savus klientus jau vairākas nedeļas majas nau interneta zvanot viņiem ar savu problēmu šie visu ko var pateikt lai ieejot lmt majas lapa un uztaisot merijumus kad to izdaru pasaku kadi ir vis ko var viņi pateikt ka ļoti slikti esot jabut lielākiem bet problēmu ta ari neviens nau risinājis atliek tik talak maksat par to ka ruters majas stau bez interneta. Un problēmu nevarot neviens atrisināt.

08.12.2019

N Noboby 08.12.2019

Latviešu alfabētā ir arī burts v, savādāk sauksim Vitāliju par Uitāliju

BondsBonds 09.12.2019

Kāpēc kādam kaut ko risināt? Pakalpojums strādā. Ja tev no krāna tek melns ūdens, tas nenozīmē, ka piegādātājs dod melnu ūdeni.

X X432 09.12.2019

Kada problema tarifu plans pieslegts atkal LMT vainigs modemu nomaini tu vispar iesledzi rozete ja ne tad kas vainigs ?

G GoldenStateWarriors 09.12.2019

A Tu esi pamēģinājusi/pamēģinājis restartēt, to kastīti !? (Izslēgt un pagaidīt kādas 5-10 minūtes)

X X432 09.12.2019

Piekritu piemeram man strada LMT internets mājai

B Bijabuus 20.12.2019

pēdējā laikā lmt internets Juglā 3,ir ierūsējis.

D Dzintars Ceksters 08.01.2020

Es nezinu kas jums tur ir bet man vis majas iet gan internets gan viedtelevizija ...ja nemaksa tad vins ari neies bet nevaig uzreiz teikt ka LMT ir slikts servis ...un apkalpo vini tiri labi vismaz bauska ta ir