www.sudzibas.lv LMT Slikts servis

LMT - Slikts servis

Labdien!
Biju mazliet pārsteigta, paņēmām bērnam telefonu uz atvērto līgumu un pārnācām ar numuru no bites uz Lmt, tika aizpildīt anketu u. T. T. Pagāja kurais mēnesis, domādama, ka rēķinu maksā draugs un draugs domāja, ka es, likās viss ir kārtībā, bet, ka konstatējām, ka rēķinu nesaņem neviens, ne otrs, biju pārsteigta. Sāka uzkrāties parāds, bet mums informācija nenāk, vispār nekas nenāk, pat rēķini. Cik ilgi neinformētu, ka parādu piedzinējam lietu nodotu, tad uzmeklētu? Kad devos uz klientu apkalpošanu, klientu apkalpošanas speciālists norādīja, ka neesot e-pasts norādīts, telefona nr. Vai nav saglabājušies dati ievadot sistēmā, nemācēja paskaidrot, kā radās situācija. Kas mani pārsteidz, ka vispār netikām informēti, ka neesam samaksājuši. Jo rēķins par pašu telefona kredītu tiek maksāts. Kam nosūtīt info, viņiem bija kam, kaut vai uz pašu telefona nr. Būtu kaut kādu informāciju atsūtījuši vai mēģinājuši noskaidrot, bet neko. Žēl, ka tā, ja nebūtu sapratuši, mūsu parāds noteikti būtu uzaudzis liels, līdz mūs uzmeklētu parādu piedzinējs noteikti.

17.04.2019

X X432 17.04.2019

Labdien kapeic LMT ir vainigs vajag sekot saviem Reikiņiem Registreties Mans.LMT sekot vajag sekot visiem