www.sudzibas.lv LMT Slikts internets

LMT - Slikts internets

Pieslēdzu lmt internetu ar televīziju. Viss gāja ļoti labi, nebij nekādu sūdzību. Bet pēc kādiem 6 mēnešiem, internets saka nejiet, visu laiku lago. Pat portālā delfi nevar ieet kur nu vēl youtube. Pilnīgi nekur. Zvanīju, teica ka tīkls noslogots. Bet cik lasīju viņi visiem saka ka tīkls noslogots. Nekas cits neatlika kā lauzt līgumu ar lmt.

05.11.2019

L Lailailai 05.11.2019

Acīmredzot atkarīgs no dzīves vietas. Man, neRīgā, funkcionē tikai LMT internets. Esmu jau 25 gadus LMT klients, 15 gadus LMT interneta lietotāja, pēdējā gada laikā arī viedtelevīzijas izmantotāja. Nav problēmu-neierobežots interneta apjoms, divi TV uztvērēji, bērnu, planšetes un mūsu ar vīru datori. Visu “velk”. Bija problēma, kad mainīja rūteri (no vecā melnā uz balto), arī WiFi bija vājš signāls. Nomainījām pašu rūteri-problēma atrisinājās.

X X432 06.11.2019

1) Nomaini uz balto modemu un viss melns modems var nejiet labi neka balts

A Andis Rozensteins 07.11.2019

Jau sen devos no LMT projām līdzīga iemesla dēļ, bet jo sevišķi dēļ cenas. Devos pie Tele2, viss bija lieliski, labāka kvalitāte nekā LMT, zemāka cena bezlimita internetam. Bite, kuras klients esmu no Bites pirmsākumiem telefonu sakariem, piedāvāja uz pusi lētāk bezlimita internetu nekā Tele2. Sākumā, pirmos 6 mēnešus vai pat nedaudz vairāk, viss gāja lieliski, filmas rādīja divos datoros, nekādas aiztures. Tagad jau mēnešus 2 esmu visai aizkaitināts, jo filmas lādē ar pauzēm online, lapas never vaļā ne datorā, ne telefonā, ne planšetē, jāgaida ilgi. Ir gadījumi, it sevišķi vakaros, ka neatver lapas vispār. Zvanīju Bitei, atbilde bija, ka jā, jūsu adresē ir vājš signāls, bet šogad nekādu uzlabojumu nebūs. Un "skaistākais", ka arī Bite pieslēguma telefonsakari sākuši strādāt ar ļoti vāju signālu, kurš pastāvīgi pazūd. Otra SIM karte man ir Tele2, tā strādā lieliski bez pārrāvumiem sarunā. Neko darīt, jāiet atpakaļ pie Tele2.

X X432 07.11.2019

Tavam Tele2 kvalitate visa samazinas ar laiku nekad pie viniem neiešu

N Nickster Allahoe 08.11.2019

Da viņiem internets pēdējais mēsls. Bites 3g pat apsteidz lmt 4g

X X432 08.11.2019

Mulķibas sakat Bite Tele2 pats sliktaķi šaja pasaule cik vieniem sudzibu kam viņi vajadzigi

X X432 08.11.2019

lūdzu skaties sudzibu skaits kauns jums teikt par internetu pie Tele2 Bite