www.sudzibas.lv LMT PIRMKLASTNIEKU.TEL

LMT - PIRMKLASTNIEKU.TEL

Es savam pirmklastniekam jau otro nedelu censos dabut LMT akcijas telefonu, smiekligakais tas ka mani no viena veikala Mezciema, aizsutija uz Dominu, jo tur man mana klatbutne rezerveja vienu pirmklasnieka tel.kad pec 1.stundas tur aizbraucu, man pazinoja ka LMTir pielaidusi kludu, ka tel ir bet vini pasreiz vinus nevar pardot, lai zvanot un intresejoties, kad bus pieejami, ta es piezvaniju pes 4.dienam, bet man atbildeja, ka viniem problemas nesot bijusas, tikai tel, vel nesot atvesti, lai zvanot pec paris dienam, ta es zvanos lidz pat sodienai, un telefoni ka nav ta nav atvesti!!!Ta krapj musu bernus!!!

M Mambo 29.08.2009

Nabaga LMT tā cenšas piesaistīt klientus..gan ar tizlām reklāmām, gan akcijām.Apsveicami.

A A 29.08.2009

Bērni nav vainīgi un TAS nav jākrāpj!

Lai dzīvo LMT!

. ....kl 29.08.2009

Es gan to telefonu dabūju bez problēmām.

N neitrāls 29.08.2009

Jā, LMT ir apzinājis šo problēmu. Un nebija gaidījis TĀDU atsaucību, tādēļ ir ir iespēja rezervēt telefonu pie dīleriem, un to noteikti dabūs.Piegādes būs septembra vidū, un visi, kuri būs rezervējuši tel.tos noteikti dabūs.Tā ka esam pacietīgi:)))))

O Onka 30.08.2009

Labāk ieguldi naudu pirmklasnieka izglītībā un telefona naudiņu iztērē grāmatās - samācīsies un varēs māmiņai pamācīt, kā pareizi raksta pirmklasnieks. ;)

A A 30.08.2009

Pirmklasniekam telefons īsti nu nav nepieciešams!

L lily 11.09.2009

Kāda nepateicīga tauta jūs esiet, jums met telefonus pa velti pakaļ, bet jūs vēl ''pīkstiet''...

S Svariņi 14.09.2009

Lai Tavs bērns Tev iemāca, ka pareizi jāraksta vārds "pirmklasnieks" :D:D

D ddd 28.10.2009

redzi, tur ir drausmīgs pieprasījums ! :D liepājā arī man radi gribēja savam pirmklasniekam dabūt, bet ir tiešām liels pieprasījums ! :P

I Ieva 09.09.2010

Gaidam jau otro nedēļu... skumji!!!
Haa, smieklīgi, met pakaļ telefonus!!!
 1) Ja nespēj piegādāt telefonus, tad nerīko tādu akciju!!! Bērnus tak nevajadzētu čakarēt!!! Mazais ar savu grāmatiņu iet no viena veikala uz otru, un ar viņu, kā ar tenisa bumbiņu...šurpu, turpu!!!
2)Varēja tak LMT "paostīt", cik tad LV patiesībā ir to, pirmklasnieku!!!
Nu ko lai saka, būs savu "izsmēluši"...

S Serofima:) 09.09.2010

Bet ar ko tad jūsu bērnu apkrāpa? Bērniņam ir mamma kurai ir jānoskaidro kāda ir šī sistēma pēc kuras telefonu jāgaida un jāpiereģistrējas rindā. Bet ja mamma neko nenoskaidrojot lec un sūdzās tad varbūt mazajam pašam labāk aiziet uz veikalu noskaidrot?

D dīleris 15.10.2010

Nu bet par šo uzbraucienu jums mēles atraut varētu!
Nevajag bērnam neko solīt, vecāki!
Un visi, kuri pierakstījās pie LMT dīleriem, saņēma telefonus līdz oktobra sākumam! VISI!
Bet jūs, lielākā daļa bezkaunīgo vecāku, šos telefonus paņēmāt sev un bērni bija tikai aizbildināšanās, lai dabūt bezmaksas telefonu! Vēl lielāks vēmiens nāk no tiem vecākiem, kuri jau otrajā akcijas dienā ielika sludinājumus, ka pārdot šos MT, citi pat bija tik pretīgi, ka sludinājumos nekautrējās rakstīt "pārdodu LMT pirmkalsnieka telefonu!"
Ja jūs redzētu sevi no malas, kā redzam jūs mēs-dīleri-, tad jums vienkārši vēmiens nāktu no tādiem vecākiem! Ir ļoti mazs procents vecāku, kuri nāca un saņēma telefonu ar smaidu un pateicību, iegādājās kādu nieciņu bērnam, kurš ar spīdošām actiņām aplūkoja savu pirmo telefonu! Ļoti maz kuri vecāki ar interesi jautāja par telefonu, karti un okartes tarifiem, lielākā daļa nepacietīgi mīņājās uz vietas, ka tik ātrāk saņemt telefonu un ātrāk izdomātu, kā to sev izdevīgāk izmantot, bet bērniem daži pat nekautrējās mūsu priekšā pašā veikalā uzbļaut "tas nav domāts tev, maziņš vēl!"
Paldies no sirds tiem vecākiem, kuri darīja šo telefonu dāvāšanas mirkli vēl skaistāku un mīļāku un nosodījuma pilns "Fiu!" tiem, kuri to izmantoja savtīgo snolūkos!