www.sudzibas.lv LMT Nomaksas telefons

LMT - Nomaksas telefons

Gribēju padalīties ar neaizprotamo rīcību no LMT puses. Lieta tāda,ka zvanīju uz LMT painteresēties,vai man dos telefonu uz nomaksu.Uzreiz atbildēt nemācēja,bet teica,ka jāaizpilda pieteikums mājaslapā.To arī darīju,ierakstīju savu nr,kuru vēlējos jauna telefona iegādes gadījumā paturēt sev,pārejot no cita operatora.Šis numurs man ir ļoti svarīgs,turpat vai divu gadu garumā,tas ir ticis dots klientiem,kam nepieciešama mana palīdzība metināšanas pakalpojumu sfērā.Tad nu saņēmu zvanu no LMT darbinieka,ka SIM karti piegādās uz mājām nākamā dienā,bet pašu telefonu,kam ir noteikta pirmā iemaksa, pāris dienas vēlāk.Saņemu LMT SIM karti ar pieslēgumu un savu numuru.Gaidu telefonu,bet neviens nezvana.Atvēru e-pastu,bet tur no LMT vēstule par atteikumu dot telefonu uz nomaksu.Viss skaidrs,ja nedod,tad nedod.Bet kāpēc iedod SIM karti,kura man nav vajadzīga,ja nedod telefonu?Zvanīju vairākas reizes,tostarp mans vīrs arī,prasu,ko man darīt,lai atteiktos no viņu pakalpojumiem,un kāpēc viņi nejautā,vai vēlos viņu pieslēgumu,ja nenotiek darījums par telefona iegādi. Nekādas sakarīgas atbildes nesaņēmu,jāraksta iesniegums par numura anulēšanu,ja nevēlos LMT pieslēgumu,bet jautājums paliek,viņu vainas pēc esmu zaudējusi savas attiecības ar iepriekšējo operatoru,kas mani visnotaļ apmierināja,turklāt vēl tas numurs tiek zaudēts.Nekādas atvainošanās,nekā...Neviens tajā birojā vainu neuzņemas,darījumu neanulē,un nenoskaidro atpakaļpāreju uz iepriekšējo operatoru.Sajūta tāda bezspēcīga un pazemojoša.

K

A aramiss 12.12.2013

Sieviete -metinātāja!?? WOW

G13 12.12.2013

Ko tu lej, sākumā raksti, ka pati pēc savas iniciatīvas zvanīji uz lmt, lai pārietu pie viņiem, bet beigās saki, ka zaudēji savas "attiecības" ar iepriekšējo operatoru viņu vainas dēļ. Cik tas ir raksturīgi sievietei - dzīvo ar vienu vīru, bet kad ierauga perspektīvāku kadru, tad pieliek visus spēkus, lai sadabūtu to sev, bet kad aplaužās, tad ar ievilktu asti un asarām acīs velkas atpakaļ pie vecā...

M maijamaija 12.12.2013

Nu bet skaidrs, ka vispirms galvenais pārvilināt pie sevis

H HelēnaCipruse 27.12.2013

Teikšu tikai vienu- LMT e-veikals atstāja manu meitu bez Ziemassvētku dāvanas.
Uz vietas, veikalā izvēlētās tālruņa modeles nebija, pieteicam caur LMT e-veikalu.Pie tām pārzvaniju, lai pārliecinātos, ka pirkums būs nogādāts laikā, t.i.24.12.Bet 24.decembrī pārzvanija un paziņoja, ka dabūšu savu telefonu tikai 30.decembrī.
Meitai taču nevaru paskaidrot, ka Ziemassvētku vēcītis drusku aizkāvējis.Esmu klients bez parādiem un ar 15-gadu(6.līmeni atlaidēm)))))))
P.S. un sakarā ar SIM maiņu, telefons ir atslēgt jau piekto dienu.

Tērēts 28.12.2013

Es tieši gribēju ņemt LMT telefonu mazcenas

E ejyanets34 24.01.2014

Es tiši ar to pašu saskāros pieslēdza numuru bet telefonu neiedeva teica pēc paris mēnešiem kad būs 3-4 rēķini nomaksāti tad mēģināt vēlreiz