www.sudzibas.lv LMT Neatbloķē telefonu

LMT - Neatbloķē telefonu

Uzmanieties, ja kādreiz sapratīsiet, ka tie krāpnieki LMT nav jums pa kabatai, viņi manu iphone neatbloķē jau ilgāku laiku, jo katram no 6 iem operatoriem ir cita versija un neviens tirliņš tajā miskastē neko nezina. Tā nu es dzīvoju bez sava uber truper pārmaksāta Iphone, jo LMT debiliķi nemāk vai negrib to atbloķēt.
turklāt, ja pāriesiet pie cita, LMT uzreiz atradīs īpāso tarifu jums, pa lēto, tā ka izmantojiet iespēju.:)

E Esesesseseseseses 18.02.2011

Nahuj vispār tas vipidrona aparāts Iphone vajadzīgs?!! Prasts telf. ar Okarti un miers mājās! :D :D :D :D

Z Zinaida 18.02.2011

A mozet eto novie tehnologii falloimitatorov?

G gxash 22.02.2011

Muļķības! Es aiznesu savu iphonu uz vienības gatves LMT veikalu un uzrakstīju iesniegumu, lai atbloķē manu iphonu un pēc pāris dienām jau pārgāju uz citu operatoru!

E Esesesseseseseses 22.02.2011

Gxash, drīkst Tev jautājumu uzdot? Vai normāls cilvēks var izdzīvot bez tā Iphone?!?! :D :D :D :D

J Juris 11.07.2011

Tukumā Pils ielā Pērkons un dēli darbojas O.Kenebuks un tel.atbloķēšanas jautājumus risinā tādā laikā kāds pašam izdevīgs!!!
Draugiem ļoti ātri...pārējiem jāgaida vismaz mēnesis.
Pie tam jau dzirdēts ka ņem samaksu 5Ls.Vai tā varētu būt jo man decembrī tas pats cilvēks atbloķēja par brīvu pamatojot ka telefons izpirkts un ir jaatbloķē bez maksas!!!
Varbūt ka bāž savā ķešā?