www.sudzibas.lv LMT Nevajadzīgu pakalpojumu uzsiešana

LMT - Nevajadzīgu pakalpojumu uzsiešana

Būšu vīlusies... Nekad iepriekš nebija darīšanas ar lmt un domāju ka tagad arī vairs tiešām nebūs. Iegādājos telefonu uz nomaksu sešiem mēnešiem. Pastāstīju ko tieši vēlos un ko nevēlos! Bija piedāvāta par papildus samaksu apdrošināšana... Atteicos! Beigās sāka iet rēķini ar to pašu apdrošināšanu! Vai tiešām tas ir spēles uz cilvēka laika trūkumu... Vai kā citādi? ! Ka turpināšu maksāt un nospļaušos!? Kāpēc tiek uzsieti cilvēkam nevajadzīgi pakalpojumi? ! Tas tagad ir modē? !

11.08.2020

Oskars Oskarsons 11.08.2020

Esmu pircis vairākus aparātus pie LMT uz nomaksu, nekad viņi nav uzspieduši apdrošināšanu vai arī iekasējuši apdrošināšanas maksu bez manas piekrišanas. Šķiet, noticis kāds pārpratums, labāk risiniet to pa taisno ar LMT, nevis šeit!