www.sudzibas.lv LMT naudas izkrāpšana ar SMS solot lētākas hokeja biļetes

LMT - naudas izkrāpšana ar SMS solot lētākas hokeja biļetes

Vakar draugiem.lv izlasīju reklāmu, ka LMT piedāvā hokeja biļetes par puscenu nosūtot īsziņu. Akcija sākās 02.02.2010. pl. 9:00 un iet līdz 04.02.2010 pl. 22.00. Es SMS nosūtīju 02.02.2010. pl. 9:12 un man atsūtīja ka "Atvainojiet, diemžēl visi Dinamo Rīgas speļu biļešu iegādes kodi ir rezervēti. Biļetes par standarta samaksu var iegādāties Biļešu servisa tirdzniecības vietās." Jūtos ļoti apkrāpta ka 12min. pēc akcijas sākuma nesaņēmu kodu un par velti esmu iztērējusi 6.santīmus. Zvanīju uz LMT lai atgriež man naudu, jo to uzskatu par reālu naudas izkrāpāsnu. Viņi man teica, lai rakstu iesniegumu. Un viss vairāk žēl vēl to daudzo apkrāpto Dinamo fanu kam vienkārši tiek izkrāpta nauda! :( Esmu gatava rakstīt iesniegumu policijā vai patērētāju tiesību aizsardzības birojā. Varbūt kāds var man pastāstīt kā to darīt un varbūt kādam ir tieši tāda pati sūdzība.

Vakar vēl nodomāju redz LMT beidzot priekš saviem klientiem ir uztaisījis labu akciju kā pateicību par ilgo sadarbību. Tagad tiešām zinu ka pāreju uz citu operātoru nekavējoties!

P PAKAĻA 02.02.2010

NU BĀC RUNA IR PAR 6 SANT. :)) UN MOZKA TOC REZERVEETAS VISAS BILJETES

A Agnese 02.02.2010

Bet 6sant x 100 000 = 6000Ls
Un vispār man nav nevienam jādāvina 6 sant. ja es negribu! Runa ir par krāpniecību lielos apmēros un vēl par sagrautajiem sapņiem. LMT ir miris manā prātā!

A Anda 02.02.2010

Nedomāju, ka tas ir tik NEVAINĪGI. Ja jau 12 min pēc sākuma kodi beigušies, tad cik fanu peizvanīs 2 dienās??? Tur jau savāksies krietna summiņa.

N na 02.02.2010

tad jau viņiem ir jāņem ārā tā debīlā reklāma .

T Tontons 02.02.2010

Agnesīt, 100 000 x 6 sant = 600 Ls, iemācies rēķināt.

Un tas tiešām ir iespējams, ka biļetes tika izķertas 5 minūšu laikā, precedenti tak ir bijuši.

Par brīvu parasti jau ir tikai siers peļu slazdā.

A asd 02.02.2010

Fritz tev pasham ir jaaiemaacaas reekinaat, vinja visu pareizi ir apreekinaajusi, tev laikam matematika ir bijis 2 :)

A Agnese 02.02.2010

Fritz, tava skaitļošanas metode man liekās interesanta. Varbūt pastāsti sīkāk kā tu dabū 600Ls? Iemācies draudziņ rēķināt pirma aizrādi citiem.

Skaidrs ka biļetes jau bija beigušās, bet kāpēc es tiku maldināta ar domu ka kodu varēšu iegūt līdz 04.02.2010 pl. 22.00? Varbuut tad arii vajadzeeja pateikt ka biļetes ir 1000! Un kāpēc man ir jāmaksā nauda par darījumu kam nav rezultāta? Man ir apsolīts kods, bet es neko nesaņemu! Tad jau aizejot uz veikalu un nopērkot maizi tu arī neapbižotos ja tev viņu neiedotu?

T Tontons 02.02.2010

Ak jā, man bija uznācis matemātiskais analfabētisms.
Tomēr nedomāju, ka 100 000 pilsoņu būtu sūtījuši šīs īsziņas.
Bez tam Biļešu Servisa lapā jau ir norādīts, ka akcijas kodi ir izbeigušies.

Tāpēc doties prom no LMT pie Bites vai Teles, vai cita lopa man gan šķiet vairāk kā jancīgi.

L lietpratējs 02.02.2010

Nu jā, atdabū gan atpakaļ savus 6 santīmus :) Pacīnies kārtīgi... Samērā nožēlojama ir tāda lūpu uzmetušu sērkociņu skaldītāju ņemšanās. Padomā ar galvu, cik var būt biļetes ar atlaidēm šai akcijai un cik ātri klienti to var norezervēt. A cik bija biļetes uz Dziesmu svētkiem vai DM koncertu un cik ātri tās izpirka? Varbūt tiešām tev nav vērts būt LMT klientam - ej uz Biti, Tele2, Triatel - vot tie uzņēmumi gan būs tev pa prātam! Varēsi pukstēt par krāpšanu, naudas kāšanu, nepamatotiem rēķiniem, cīņu ar parādu piedzinējiem kaut katru nedēļu! Ļembasts par 6 (!!!) santīmiem!!! :D

E Elfene 02.02.2010

Lietpratēj, tātad, ja runa būtu nevis par 6 sant., bet, piemēram, par 6 vai 60 vai 600 latiem, tad lietas būtība mainītos? Vai cilvēku aizvainojums būtu pamatotāks un akcijas autora acīmredzamā krāpniecība nosodāmāka?
Skaidrs, ka LMT nevarēja precīzi iepriekš noteikt, cik ātrā laikā tiks izķertas tās biļetes, bet līdz ar pēdējā koda izsniegšanu, visa šī akcija bija jāslēdz tā, lai vairāk cilvēku nemaz nevarētu nosūtīt īsziņas. Tagad sanāk, ka visi pārējie veikuši priekšapmaksu precei, kuru tā arī nesaņems (nedz arī naudas atgriešanu).
Skaidrs, ka cilvēki visā LV, kuri jūtas (kuri vispār zin) apkrāpti, neies tagad rakstīt iesniegumus par to "nieka" 6 sant. atgriešanu, lai gan derētu gan - mācībai gan šie, gan pārējiem "gudrīšiem"! ;) :D

L lietpratējs 02.02.2010

Nu ļoti labi, ja nebūs nekādas akcijas "dabū biļeti par puscenu"! Normāli visi pirks biļetes par tik, cik tās maksā. Vai nebija piebilde, ka biļetes par puscenu NAV NEIEROBEŽOTĀ SKAITĀ? Zināmā mērā tāda akcija ir laimes spēle, kas tur iesaistās, lai ar to arī rēķinās. Es tādās lietās neiesaistos un man par to tāpēc nav visai pasaulei jāžēlojas un jābubina.

Ja nebūs tamlīdzīgas akcijas - par ko tad žēlosies visādi santīmu pisēji un sērkociņu skaldītāji, kam nokrāpti veseli 6(!!!) santīmi??? Bet parēķināsim uz pasaules 6000000000 iedzīvotājiem tas būtu gandrīz Latvijas gada budžets krīzes laikos!!! Vot kā nelieši LMT uzvārās! :)

Vienkārši ir tāda ļaužu šķira, kam viss ir slikti un visur un visā saskata tikai negatīvo. Un to viņi arī ir pelnījuši!

A Agnese 03.02.2010

Lietpratēj tu nu gan esi soģis un tiesnesis! Tu visas savas netaisnības un apkrāpšanas uztver ar smaidu kā pajoliņš? Tu esi tipisks latvietis! :D

L lietpratējs 03.02.2010

Vismaz neesmu tāda tupa blondīne, kas savu stulbumu un "santīmmīlēšanu" izbazūnē pa visu pasauli :) A kas ir "tipisks latvietis"??? Vai to saka kaut kāda uz Īriju aizklīdusi neko dzīvē sasniegt nevaroša neveiksminiece?

Ja cilvēks ir stulbs, tad to ir pelnījis un lai tādu arī "apkrāpj" nevis pa 6 (!!!) sant., bet cik nu vien ir iespējams. Un NAV ko iejauktte tautību un savas tautas noniecināšanu, jo tas vienīgi norāda uz tāda cilvēciņa niecību un nevērtību, kas kaut ko tādu atļaujas nopukstēties.

Pastulba blondīne iesaistījās reklāmas akcijā ar laimes spēles elementiem, zaudēja, apvainojās un nu visai pasaulei tagad izrāda savu muļķību! :D

M Mulkis 05.02.2010

Un tomēr, tā vietā, lai uzrakstītu iesniegumu un dabūtu atpakaļ savu iztērēto naudiņu (ja reiz Tu jūties apkrāpta) Tu izvēlējies sacelt trādirīdi un noteikti neko vēl nēesi uzrakstījusi nevienā iestādē, bet par šo gadījumu, vēl saviem mazmazbērniem stāstīsi :D

A Anda 07.02.2010

Tomēr tas nav godīgi no kompānijas.

A Aleksandrs 07.02.2010

lmt ir ZAGLI

P pohujadievs 08.02.2010

nē nu zajebiss vispaar

K kaktuss 13.02.2010

es izsutiju 9:02 un sanjemu kodu, bet man pazinja 9:03 un kodu vairs nebija

D DreamLV 13.02.2010

ha ha hāaaaaaaaaaa!!! kutu neteiksi!??? blēži un krāpnieku viss riņķī netrūkst kas siro!!! tapēc pa dienu vajag acis turēt vaļā un pa nakti gulēt!!! un nav ko gaudot te visu laiku ne veins jums nespieda ar varu to darīt!!!

J Juris 23.05.2011

Runa ir par 0.06LVL nevis 5LS par kuriem varētu sūdzēties utt.
Tā nav krāpšana ja atlaižu kodi beigušies tad tā arī ir!
Vajag lasīt man šķiet ka bija rakstīts ka brīvie kodi vairs [slēpt]@!

Ejiet uz TELE2 kas nokāsīs 2X vairāk ar slēptajām maksām utt.+Sūdīgi sakari
Bite arī nav diži labi sakari!