www.sudzibas.lv LMT Mazcenas mobilais

LMT - Mazcenas mobilais

Gribeeju uzzinat vai tiesham man vieniigai ta ir gadiijies.[ gan par mobilo telefonu, gan pardeveju]
Tatad beidzot biju nolemusi iegaadaties mobilo telefonu.
Par cik LMT ir iespeja tgd (akcija) nac ar veco un iemaini pret Jaunu.
Devos ar teti un izvelejos telefoju.
gaju uz Origo-Stacija-LMT veikals.
Tatad noskatijos kaadu velos devamies pie IIGNAA pardeveja, kursh necik laimigs neizskatiijas
Jauns puisis .
Pateicu ka velos NOKIA 5230, vinsh iedeva no vitrines apskatitit, aptaustit utml.
Pec tam atlika atpakal un deva man ''JAUNU''
mh labi jauns ta jauns.
Talak..
Vrb nesmu tik izglitota lai zinatu visas sikas detaljas kas pardevejam jadara bet zinu to ka japaskaidro gan, ir japalidz ievietot sim karti lai es redzetu kads tas ir kad IET.
Respektivi vinsh iedeva man ''kasti'' kura bija shis mobilais .. es vinju vareju iznemt un vnk apskatit, vinsh ne apskatijas kas kaste ir ieksha neka.
tad sekoja papiru parakstishana untml.
tetis visu izdarija ka nakas.
protams bijam panemu veco telefonu ko iemainit, lai nav pirma maksa javeic.
So mobilo vinsh nenema (izlikas ka neredz, neredzeja, vai vinjam nemaz nevajadzeja) es nezinu!
Bet kad papiri bija parakstiti vinsh atvadijas un devas pie cita pirceja.
Tetis velreiz parlasija papirus un vinjam jautaja vai veco telefonu nenems preti?
Vinsh noskatijas (dusmigs) un atbildeja : aaaa jaa protams, jums japaraxstas, ka atdodat veco''
(mhm... ka var to aizmirst? )
Es padomaju ka vinsh vnk grib atrak tikt valja no mums.
Labi tas ir par pardeveeju.!
kad biju atbraukusi majas, gribeju iemeeginat jauno mobilo telefonu, bija pedejaa iedalja un domaju uzspelesu speli un tad uzladesu.
Ta ari dariju. :)
Nakama diena dodoties uz skolu nolemu paklausiities muziku...bet kas tur? Izradas austinjas nevar ielikt...
It ka nebutu istas austinjas vai konktaktam kaut kas.neiet lidz galam un skan viena austinja loti klusi..
Talak sekoja prorblemas vel.!
nakama diena ieliku paris dziesmas-telefons saka nezeeligi bremzeet, atminja 2gb un dziesmas bija kadas 5cas !
Un tad ari klat 3sha problema.. Pec uzladeshanas telefona bateriju tur vienu dienu ne ilgak.Pameginaju neko nedarit, ne muziku klausities ne spelet speli vng ladejas ara. :)
Normali iegrabos, dabuju nest uz garantiju kur jauni noteikumi bet tas ir kas cits.
Tik gribu zinat vai jums kas lidzigs ir gadijies?

[atvainojos ka nav garumzimes]

A Andrejs 27.01.2011

Jā, ir tā gadījies - četrus gadus atpakaļ, mazcenas telefons brāķis. No draugiem dzirdēju, ka viņi piedāvā rūpnīcas brāķētos telefonus, kuriem ir sīki defekti, par mazcenas telefoniem. Apzināti liek tādus iekšā. Bail pat iedomāties, kādus liek tagad, ja ir akcija - samaini veco pret jaunu..

Q QWE 27.01.2011

NOKLA FTW!

Z Zane 28.01.2011

Ja uzreiz tādas problēmas ar jaunu telefonu, tad labāk atdot tādu atpakaļ un ņemt naudu vai prasīt, lai samaina pret līdzvērtīgu. Tādas ir patērētāja tiesības, ja defekti atklājas 6 mēn. laikā pēc pirkšanas.

L Laura 28.01.2011

Mes ta darijam bet vini lika mums ve3st mobilo uz servisu!

M martins 28.01.2011

nekada gadijuma pasi nevediet uz servisu, jo lidz ar to zaudesiet garantiju. .
saskana ar likumu jums telefons ir janodod pirkuma vieta.
iesaku, uzrakstit pieteikumu, ka velaties sanemt lidzvertigu produktu, jo telefonam piemit defekti.
gaidisanas laiks piem. Gaidīšanas režīma laiks (maksimums)
- GSM 438 h
- WCDMA 458 h
Pieteikuma rakstiski noradiet, ka velaties sanemt jaunu, lidzvertigu aparatu un nepiekritiet garantijas remontam. un ignajam pardevejam lieciet parakstities uz iesnieguma kopijas, lai pec tam variet iestadeli tiesa iesudzet ;)
un turpmak labak androida talrunus izveleties, jo nokia vairs nav tas, kas bija diemzel :(

S sky 29.01.2011

K sozaleniju bez servisa nikak ne obojtisj! potomu 4to vse zaklju4enija dajet servis- brak eto ili net!
A voobw4e, Vi teperj nau4eni gorjkim opitom, i proverjajte sami 4to Vi podpisivaete i kakoj tovar Vam dajut! Xotja i ne vse defekti vozmozno srazu opredelitj, toljko v ispoljzovanii!

M Māris 02.02.2011

man pašlaik tā ir garidies, nopirku tajā pašā ORIGO LMT centrā 5800 un tgd knapi dienu tur batareja kaut vai neko nedarot un tgd vispar kkas nojuka, janes uz garantiju bus un tas pardevejs visu jauca, zinu ka es pargaju no okaretes uz lmt pieslegumu vins man kko sacakareja un nacas velreiz iet un par jaunu slegt ligumu.