www.sudzibas.lv LMT Mazcenas mobilais

LMT - Mazcenas mobilais

Pārsteidz LMT šodienas cilvēku muļķošana ar mazcenas mobilo. Palicis tikai nosaukums, bet reāli šos telefonus piedāvā uz kredītu uz noteiktu termiņu. Kā var būt mazcenas mobilais, ja citā veikalā tādu telefonu var nopirkt lētāk. Piemēram telefons, kura sākuma maksa ir 1 Ls + 24 mēn. x 2, 25 Ls = 67 Ls. Citā veikalā šādu telefonu var nopirkt līdz 60 Ls. Kur šeit ir mazcenas mobilais? Kāda paliek starpība starp nomaksas telefonu un mazcenas mobilo, jeb citā veikalā nosaukto uz kredīta vai līzinga? Šos telefonu vairs nevar uzskatīt par mazcenas mobilajiem telefoniem!!!

P pitahs 23.09.2010

Jap lmt no cienījama operatora palicis par krāpnieku kantori:(

V Vārna 24.09.2010

Kopš vairs nav abonēšanas maksas, nav arī mazcenas.Operatoram taču no kaut kā ir jānosedz telefona vērtība.Viņš to nopērk uzreiz par pilnu cenu.

D didzis 24.09.2010

Ta ta jaunums, vis taču mājas lpp ir aprakstīts un tā jau ir vairākus gadus!!

D Dīdī 26.09.2010

Nav gan vairākus gadus, LMT mazcenas mēneša maksa ir mainījusies ar 12.09.2010

: :) 16.10.2010

Mēneša maksa par mazcenu jau ir vairāk kā gadu. Nez kur tu šito rāvi?

D Dīdī 24.10.2010

Mēneša maksa par mazcenu ir jau vairāk kā gadu, bet no 12.09.2010 ir mainījušās šīs mēneša maksas. Jo kā jau autors minēja telefons kas maksā cita veikalā 60Ls ņemot mazcenā agrāk nebūtu maksājis 2.25 mēnesī, bet gan 1.50Ls maksimums. Bet ar 12.09.2010 šīs cenas ir augušas un tagad mazcena pie LMT ir pielīdzināta nomaksai.

X xxxx 08.11.2010

Labrit, tauta! jau sen ir zinams, ka mazcenas mobilie iznak ar riktigu parmaksu. Man tipa okartes lietotajam ir iespeja nemt mazcenas mobilo, bet labak es kaut kaa nopirkshu par pilnu summu, ja vajadzes mobilo. Vismaz neparmaskashu un nebus gemarojs ar rekiniem 2 gadus. Tipa, priekshrocibu programmu izveidoja okartes lietotajiem, kas to lieto vismaz pusgadu: uzkar sev uz kakla "mazcenas" mobilo!

U unk 20.12.2010

Tas ka LMT apjāj lētticīgos jau sen ir pierādīts!