www.sudzibas.lv LMT Slikts serviss, bojājumi

LMT Mājas viedtelevīzija - Slikts serviss, bojājumi

LMT mājas viedtelevīzija, ja iespējams izvairieties no šā produkta. Tik sliktas kvalitātes produkts Latvijā vēl nav redzēts!
TV nepārtraukti sprūst un nākas to pārstartēt!
Līdz 10 reizēm dienā!
Kronis visam, kad 1.aprīļa vakarā viedtelevīzija nostrēga pa visam-ekrānā deg kļūda A-501 un viss! Pēc vairāk nekā 20 min gaidīšanas sazvanītais palīdzības dienests tik vien kā noplāta rokas-tā esot globāla problēma, kas īsti noticis nezinām.!

LvLynx 01.04.2018

Pašlaik TV tā pati kļūda.

Diezvai būtu jāmaksā par to, ka viņi nespēj operatīvi darboties, ka jau no trijiem dienā nav iespējams skatīties tv.

Kaut kā jau sen atteicos no televīzijas. Kāda no viņas jēga vispār. Tikai savos 17 gados sapratu, ka skatoties televīzuju kļūsti par reālu zombiju.

Multenes vēl ir ok :)

Ja dzīvo viens, labāk atslēdz, tas ir labāka alternatīa nekā bojāt smadzenes, kā arī nestrīdēties ar LMT.

K kikiii 06.04.2018

Mums ir tiesi tas pats,neskaitamas reizes dienaa japarrestarte,pat tad neko nedod,rauju ara.Zvanot risinajuma nau nekada,maksaju 26eur par ko?!Butu atlaidi rekinam iedevusi.Laikam atteiksos un pariesu uz lattelecom,sis nau prieks manis.

A Andy 04.04.2018

Man tas ir katru dienu , viņi to itkā risina . Gaidu zvani ar risinājumu.

Z zzzee 10.05.2018

Mums pilnīgi tas pats, raustās un vari restartēt,cik vien reizes gribi.
Nesaprotu par,ko maksāju, ja netiek nekas risināts.

R Raitis Saulītis 22.05.2018

Pilnīgi piekrītu-LMT viedtelevīzija ir pilnīga ..uiņa. Nepārtraukti karas, komforta nekāda. Nesīšu atpakaļ.

G Gunta Ķilkute 28.05.2018

Pilnīgi piekrītu, rakatiskā atbildē LMT sniedz paskaidrojumu, ka viņi it kā neesot vainīgi, ka starpnieku firma pie vainas. Sajutos kā bērnudārzā, kad Kārlītis man iesita pa pirkstiņiem, bet audzinātājai teica, ka neko nezinot, laikam Jānīts esot sitis..