LMT - lmt

ES vēlos sūdzēties par slikto lmt internetu,visu laiku nedarbojas bet zona 4g ir es nesaprotu.
Kāpēc lai es maktātu pa internetu kas visu laiku nedarbojas, laikam jāatsakās lai kautkas mainītos.
Citādi es vairs nemaksāšu pa tik sliktu internetu, zonu rāda pilu best ātruma pa ko es maksāju nav.
Būs tik vien jāatsakās un jāņem kāds cits internets kas darbojas tā kā tam vajadzētu darboties pa tādu summu.

01.01.2019

B

I Ieva Grāpe 22.11.2018
Slikts serviss

Un atkal internets neiet .
Jau vairakas stundas.
Nu nopietni, ko var čakarēties.

B biruta mamaja 23.11.2018
качество изображения

Что делать если канал LNT трясется/дергается все время? Остальные каналы работают нормально

B Balss1234 01.01.2019

Reku mans speed test ar neierobežotu interneta tairfu pa ko es maksāju

B Buka Kristers 02.01.2019

Un šeit ir TELE2 4g interneta ātrums, kas ir daudzreiz ātrāks nekā LMT.

B Balss1234 02.01.2019

Vav tas nu ir daudzas reizes labāks pa lmt toleti

B Barbarra 04.01.2019
Slikts serviss

Slikts serviss, darbavietā nestrādā LMT internets. Gaidām meistaru jau OTRO! nedēļu, operatori rupji. Fui. Salīdziāt nevar ar Lattelecom, kuriem laipni operatori, labs serviss

V Valentina76 04.01.2019
Slikts serviss

LMT klientu centra ir sieviete tumšiem matiem vārdā Anitra! Vārdiem neko sliktu neska, bet attieksme un sejas izteiksme liek justies būt nevēlamam.. Pat uz Tirgus tantes laipnākas... cerams dzive viss nokartosies cilvēkam

B Bijabuus 16.01.2019

Re ku man LMT test.

A Alekxx 23.01.2019
Krāpšana

Pazud nauda no kartes konta, un ne viens neko nevar atbildēt. Rakstiju uz e-pastu, biju apkalpošanas centra, atbildi nedabuju. Zagšana dienas laikā, un ne viens neko neredzēja ).

D Deniss Polakovs 27.01.2019
Slikts serviss

Lietoju LMT internets Majai pa 21 ar kapeikam eiro! Atrums Tiesi Mezaparka ir nekads! 4 MBit down 4 Mbit up. Neiesaku LMT ka interneta provaideri! Mesls paliek mesls.

J Jānis Bērziņšss 25.04.2019
Slikts serviss, wifi rūteri

Kā jau parasti rūteris strādā dažus mēnešus un pēctam savienojas bet internets neiet caur to mēslu

A Agnis 25.07.2019

LMT internets ir pēdējais mēsls. Vairāk neiet nekā iet, speedtest.net ielādēt pat nespēj...

O oof 01.04.2020

Interneta ātrums ir atkarīgs no vietas kur tu dzīvo piemēram Rīga centrā ar mobilo internetu parasti interneta ātrums ir lielāks nekā 100 mb/s