www.sudzibas.lv LMT Lēns 4g Interneta ātrums pilsēta vakarā

LMT - Lēns 4g Interneta ātrums pilsēta vakarā

Labvakar!

Sūdzība ir tieši par LMT mājas interneta ātrumu vakarā. Un nē nedzīvoju laukos bet pilsēta- Liepājā. Pievienošu ātruma mērījums ko veicu tagad vakarā ar LMT 4g internetu. 4g download ir drausmīgs ātrums knapi 1mbs upload ir labāk 11mbs tas ir ar 4g bet 3g download ir gandrīz 7mbs un upload gandrīz 2mbs. Drausmīgi kad par šadu interneta ātrumu vakarā ir jāmaksā mēnesi lētākais 15,98 uz 12 mēnešiem. Un citi vēl saka kad Bitei ir lēnākais internets. Tad pamēģiniet LMT tas ir vienkārši nelietojams it īpaši vakarā pa dienu vēl ir ok bet maksimums 20mbs tas ir maksimums ko esmu redzējis no LMT 4g interneta. Labi kad telefona ir Bites Internets. Arī pievienošu Bites Internetu ātruma mērījums tajā pašā vietā kur LMT un tajā pašā laikā. Žēl kad LMT ir tik noslogots 4g ka pat lēnākais 3g vakarā ir ātrāks un stabilāks nekā 4g. Šeit būs tīrs salīdzinājums starp tauta runāto lēnāko 4g Bites interneta ātrumu un LMT 4g interneta ātrumu. Pirmais tests ir veikts LMT 4g tīklā un otrais 3g. Savukārt trešais ātrums telefonā ar Bites 4g Internetu. Cerams kāds sapratis ka LMT vakarā nav 3 reizes ātrāks par Biti un kad Bite pat grūtas vietas kur 4g nav labākais pārklājums nodrošina labāku Internetu ātruma vakarā nekā LMT. Ja protams arī Bitei tas nav ļoti ātrs bet vismaz lietojams. Jauku jums vakaru!

24.09.2020

M Militarais 17.06.2020
Krāpšana

Es no internet bankas pārskaitīju 4€ un no rīta ir pieslēgts tāds tarifs ko neesmu pieslēdzis es parasti pieslēdzu nedēļu internetam bet man pieslēdza nedēļu sarunām lai būtu nauda atgriezta.

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2020

Z Zebiekste323 21.06.2020
slikts serviss

Tas internets ir lēnāks par manu bruņurupuci...

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2020

M Max2020 25.09.2020

Un šeit arī ātruma mērījums tagad no rīta 9. Nesaprotu kāpēc man būtu par šo interneta ātrumu jāmaksā 16 eiro mēnesī tas ir lētākais jo uz vienu gadu līgums bet uz beztermiņa līgumu mēnesi ir 22eiro. Vienkārši sviests. Saprastu ka tikai vakarā būtu lēns internets jo visi viņu lieto bet kāpēc 9 no rīta piektdiena. Sviests vienkārši. Pievienošu vienu ātrumu mērījumu ko veicu šorīt. Knapi 5mbs 4g tīklā tas ir lēni. Lai jums jauka turpmāka diena!

M Max2020 25.09.2020

Un šeit vel viens pierādījums ka Bites 4g internets ir ātrāks pat dienas vidu 12. LMT ir lēnāks nekā tauta runātājs lēnākais internets no Bites. 1 mērījums ir LMT 4g tīkla un otrais ir Bites 4g tīkla. Un tad lūdzu kāds argumentējiet ka Bitei ir lēnāks internets par LMT. Ne nu varbūt jums cita pilsēta tā ir bet Liepājā bitei internets ir labāks un atraks nekā LMT. Protams ne visur bet šeit kur lietoju LMT mājas internetu Bitei ir 3 reizes ātrāks internets. Cerams sapratīsiet ka Bitei dažas vietas ir pat labs internets nekā LMT. Tele2 šajā vieta kur testēju būtu dabūjis 40-60 mbs. Taka sanāk ka Tele2 ir ātrākais internets no visiem bet Bite ir otra vieta bet LMT ir vislēnākais. Pa dienu nevar būt runa par pārslodzi jo visi ir darba un citur un pa dienu nevar būt daudzi lietotāji. Un nebrīnieties ka otrajā mērījumā ir rakstīts SIA Latnet Bite lieto viņu tīklu lai nodrošinātu 4g cik es saprotu. Jauku jums turpmāko dienu!

M Max2020 25.09.2020

Paga paga! Ko es tādu pateicu kad jaliek dislike par maniem abiem komentāriem? Kas ielika dislike lūdzu uzraksti. Es jau teicu tas ir Liepāja un ne visas vietas ja nevari piekrist tam tad žēl jo LMT internets tiešam vakara ir ļoti lēns dēļ pārslodzes. Es pat pievienoju pierādījumus kas skaidri pierāda ka LMT ir lēnāks Internets nekā Bitei. Žēl ka cilvēki tam nepiekrīt kas ir taisnība. Es tak testus nevaru viltot tādos kādi tie ir tādus es viņus parādu cilvēkiem.

V Veselssaprāts 27.09.2020

Interneta ātrums mērījumos nav tas labākais, bet pat šajos mērījumos var redzēt, ka LMT ir ātrums stabilāks nekā Bite, Bite upload ir 2 Mb/s, par kādu labāku internetu ir runa?
Vai jūs domājat, ka ir vajadzīgs tikai download? Ja jums tā šķiet, tad varat turpināt rakstīt bezjēdzīgas sūdzības.
Un kāda jēga vienu to pašu rakstīt vairākas reizes? Jūs jau rakstījāt par šo sūdzību, lai būtu risinājuši šo situāciju ar LMT, nevis tērēt savu laiku rakstot ik pa laikam, cik viss ir slikti un turpināt izmantot tos pakalpojumus.

M Max2020 28.09.2020

Pateikšu tev kāpēc sūdzos ne tāpēc ka nesaprotu ka download nav vienīgais bet tāpēc lai cilvēki zina kad arī LMT interneta ātrums var būt ļoti lēns. Teikšu godīgi esmu runājis ar LMT par manu vietu un problēmu ar 4g interneta ātrumu viņi teica ka rūteris pieslēdzas tai LMT bāzes stacijai kura ir noslogotāka un tāpēc ari internets ir lēnāks. Teikšu tev tā esmu mēģinājis visus trīs operators var kāds ticēt vai ne bet man Liepājā ne visa Latvijā bet tikai Liepājā un kur atrodos laukos Tele2 bija viss ātrākais internets Bitei bija lielākoties atraks par LMT un LMT diemžēl vislēnākais. Es saprotu ka ir kāds kuram ir ātrs LMT un ātrs Bites internets. Man personīgi vienalga ko lietojat ja jūs tas apmierina tad labi. Mani diemžēl LMT neapmierina mana gadījumā kad ir tāds ātrumu atšķirība starp ritu un vakaru bet cik esmu testējis LMT man patikā tas kad LMT ir stabilāks zonas ziņā jo ir vairāk bāzes stacijas nekā Bitei. Teikšu tā es lietoju Biti jo man apmierina viņa kvalitātē Liepājā bet varētu būt labāk. Cerams sapratīsi ka sūdzos lai cilvēki zinātu kāds ir LMT interneta ātrums un saprastu ka Biti nav vienīgai lēnākais internets. Un gribu ari teikt ka download nav vienīgais radītājs un ka es to saprotu. Es joprojām LMT lietoju jo ir līgums līdz decembrim. Nākamreiz gan domāšu vai ņemt LMT mājas internetu. Cerams sapratīsi ka neko ļaunu negribēju tikai pastāstīt situāciju. Runa ir tādā ka lielākoties ka Bites klients esmu saņēmis labāku internetu ātrumu nekā ar LMT tur kur atrodos. Jauku tev turpmāko dienu!

S Spuris 28.09.2020

Putas noslauki no mutes un nestreso,savādāk izskatās ka drīz trieka ķers un tad jau vairs nevajadzēs nekādu internetu kapos. Interneta ātrumiem ir ļoti daudz dažādu faktoru kuri ietekmē ātrumu.Vai visas sim pārbaudi vienā un tai pat iekārtā? Vai ir mēģināts iegādāties pastiprinošu antenu? Kapēc no tām daudzām bāzes stacijām izvēlaties to noslogoto ja var slēgtie klāt pie mazāk noslogotās? Veselssaprāts pareizi ieminējās ,ka LMT ir stabilāks.Kāpēc to neredzi? Bēniņlogus nevari atrast ,lai labāk saskatīt? Ja nē tad kur smadzenes izkrita? Bērnībā kad no palodzes nokriti ar galvu pa priekšu? Kāpēc Liepājā mājās lietot mobilo internetu ,ja var normāli kabeli ievilkt,ko? Tur nav provaideru?

M Max2020 28.09.2020

Ko tādā agresija Spuri? Tu doma ka varu pārslēgties starp bāzes stacijām? Ne nevaru esmu skatījis rūtera iestatījumus. Un ja protams visi trīs operatori tika testēti vienas iekārtas. Un ne tajā vieta kur Liepājā dzīvoju nevar ievilkt vadu ka piemēram Tet. Vai ir kādas problēmas ar to ko rakstu? Ne nav iegādātā pastiprinoša antena jo to nevar uzlikt uz mājās sienas un ne neesmu pircis antenas arējas rūterim. Smadzenes laikam tev ir izkritušas Spuri ne man jo es zinu ko runāju. Ko brauc virsu? Tev ko LMT ir samaksājuši vai ka? Ja tev viss ar LMT lido tas nenozīmē ka visa Latvija tā ir. Nesaproti ka runāju par Liepāju un konkrētu vietu Liepājā ne par Latviju vai pasauli vai tiešam tev nav smadzenes? Tu jau man brauc virsū kuro reizi. Es pat nevienu neizvainoju bet tu hopa atnāc un sāc apvainot par kaut ko. Man liekās kad tu muļķī drīz točna nomirsi ja tā brauksi virsu visiem. Es tev pateikšu kuro reizi ka man vienalga ko jūs visi citi lietojat LMT, Biti vai Tele2 un ari nevaru pateikt ka ar Biti esmu apmierināts es izsaku savu viedokli ja nepatīk tad nelasi. Un kur tu izdomāji ka stresoju? Ja nepatīk ko runāju nevajag uzreiz tik agresīvi atbildēt. Un tā būs mana darīšanā ko lietošu un to vai pirkšu antenas vai sūdzēšos. Ja tev pateiktu ka man ļoti apmierina Bite ari brauktu virsu? Tev nav vienalga ko lietoju? Vispār es dzīvoju brīvā valsti lai es pats izdomāju vai ielikt sūdzību sudzibas.lv vai ne. Argumentē savu agresiju pret mani. Un vel ka tu zini kas raksta varbūt tas nav vīrietis bet zēns vai kāds cits? Padoma ka ne tikai pieaugušie sēž sudizbas.lv ka tu. Man liekas kad tu nemaz nestrādā jo visu laiku kaut ko komentē par visu. Cerams apdomāsies ko runa. Un vispār ja gribu lietot 4g mājas internetu tad kādā tev daļa vai man ir piedāvāti citi provaideri kur dzīvoju varbūt negribu ne Tet neko citu. Bet tā pat novēlu tev jauku turpmāko dienu!

S Spuris 28.09.2020

Kopš kura laika esam uz tu? Ta varat ar saviem plenčiem runāt.Man pilnīgi pie vienas vietas ko lietojat.Tādiem kā Jūs nekad nekas nav labi.Vienmēr neapmierināti par visu.Man milzīga pieredze mobilajos ir,tāpēc pieverieties.Jūsu komenti liecina par pārlieku nervozitāti un dumjību.Atšķirībā no Jums es strādāju.Kvalitatīvi.
Jūsu brīvā valsts ir tikai Jūsu tukšajā paurī.LV brīvība ir tikai uz papīra ,kuram tic tādi antiņi kā Jūs.Pajoliņš naturāls vien esat.Aizejiet labāk pie speciālista.

M Max2020 28.09.2020

Kāds sakars te speciālistiem? Kā jūs zināt kad esmu vai jauns vai vecs vai sieviete vai vīrietis? Par visu pilnīgi nesūdzas ja ne jūs redzētu daudz sūdzības no manis. Vēlētos jums atvainoties ja tevi aizvainoju vai nepareizi uzrunāja. Varat lūdzu paskaidrot kāpēc esat tik agresīvs pret mani? Nesaku neko jau nepareizu. Man prieks ka cilvēki strādā. Kā jūs nosākat to kad es rakstu ar nervozitāti un dumjību. Man prieks arī kad ir tādi cilvēki kas zina par mobilajiem. Tīšam atvainojiet lietotāj Spuri. Tiešām negribeju neko negatīvu komentēt. Kā jūs zināt kad esmu pajoliņs tie ir stipri argumentim. Tiešām ja man nebūtu nekas labi tad rakstītu sūdzības pa labi un pa kreisi. Bet es tā nedaru to var apstities mana profilā. Cerams jūs sapratīsiet ka nēvēlu neko ļaunu un nebiju domājis kādu aizvainot vai kautkadi sakaitināt ar šo Sūdzību. Jauku jums turpmāko dienu Spuri!

H Helsu 28.09.2020

Tac logiski ka atrumi atskirsies, jo to ieteime vairaki faktori. Kaut kur atraks buts bites piedavajums citur lmt. Tas, ka tava dzives vieta lmt ir tik lens, nenozime, ka visur citur lmt nebus atrakais un otradi. Tornu izvietojums, vienlaikus lietotaju skaits utt

M Max2020 28.09.2020

Ja to saprotu. Tāpēc ari saku ka runāju tikai par Liepāju ne Valmieru ne Rīgu ne kādu citu pilsētu. Ja citur LMT ir ātrāks tad labi diemžēl man ne Liepāja lielākoties Bitei pēc manas pieredzes ir atraks internets. Bet ne visātrākais jo vissārtākais internets Liepājā vismaz pēc mans pieredzes ir Tele2. Cerams sapratīsi Helsu ka to ka saprotu ka LMT citur var būt ātrāks. Jauku tev turpmāko dienu!

S Spuris 28.09.2020

Beidz taču čīkstēt kā tāda sena nesaeļota durve! Atsakies tad no LMT. Man ir arī LMT pieslēgums ar mobilo interneta pakalpojumu.Kad esmu citās pilsētās mēdzu mobilo izmantot pie klēpdatora kā modēmu.Sarūgtināšu tevi - man viss normāli notiek. To visu var sagaidīt no mobilā ātruma. Kačāt tā nemēzu,jo nav īsti vajadzības , tam ir normāls wi-fi internets,taču citām lietām super .Mobilais internets nav tā domāts kačāt. Onlainā,ja ko skatās ir super. Pārklājumi jā ir dažādi,arī apkārtne katru operatoru savādāk ietekmē. Tāpat iekārtas ir ar dažādām iespējām un jaudu.

M Max2020 28.09.2020

Ja saprotu tevi Spuri. Es nečikstu es teicu ja gribēšu nomainīšu uz citu operatoru. Un es nemaz neko nekačaju tikai skatos video. Man prieks ka tev ar LMT viss ok. Tas labi ka tev paveicis. Man nav. Un tiešam nevaru pārslēgties starp bāzes stacijām rūteris to izdara automātiski. Ja gribi zināt man ir Huawei E5168-22s mobilais rūteris ar LMT brendu virsu. Cerams sapratīsi kad es nečikstu un nestresoju. Tā pat novēlu tev jauku turpmāko dienu!

Z zigals 11.10.2020

Mēs maksājam neatkarīgi no LMT problēmām, internets vakaros ir drausmīgi lēns, sūds, vienvārdsakot. Tikai samaksa no tā nemainās.

P Punkts uz i 05.11.2020

LMT tornis atrodas labi ja 1km attālumā. Vakarā internets ir vienkārši drausmīgs. Pa dienu ja godīgi arī nav īsti labs. Nesaprotu, ko viņi nesaprot, lai to labotu. Kad painteresējas apkārt, lielākai daļai ir šādu sūdzību. Nu kaut kas tak ir jārisina

V vigafons 04.06.2022

tīrākā apčakarēšana,kā jau mūsu zemē,kamēr būsim jājami, mūs arī jāās