www.sudzibas.lv LMT krāpšana

LMT - krāpšana

Šomēnes LMT pacēla maksu tarifam Brīvība par 2.95.Tagad ir jāmaksā 12.90 mēnesī.Stāsts ir par bezkaunīgu taktiku kā to dara.Viņi tad kad summa bija 9.95 apgalvoja ka tā ir nemainīga izņemot ja klients pats papildus nelieto kādus maksas zvanus vai pakalpojumus.Bet tad atsūta īsziņu ka viņi ir vienpersoniski veikuši kaut kādas izmaiņas it kā jums par labu,nu kā parasti viņi taču tik par mums rūpējas.Taču tajā īsziņā nepasaka ka par viņu tām papildus rūpēm kuras jūs neprasījāt,būs jāmaksā jums.Un starp citu viņu mājaslapā sadaļā tarifs Brīvība nu jau ar jauno cenu 12.90 atkal melo ka summa ir nemainīga.Un pie papildus izmaiņām nevienā no punktiem nav iekļauts šis krāpšanas veids par kuru tikko izstāstīju.Viņi melo cilvēkiem ka summa ir nemainīga,bet paceļ to kad vēlas un pa cik vēlas, jo ko gan tādam bagātam uzņēmumam tāds ierindas lietotājs var izdarīt.Visi taču saprot ka neies jau 2.95 dēļ tiesāties. Andris

donna b 13.01.2017

Man ari bija gadiem Briviba, bet pec si *piedavajuma* novembri aizgaju novembrii uz Biti par 9.50 EUR menesii. Pagaidam sudzibu nav. Visvairak *patika* tas ka no si tarifa nevar atteikties (ja man nevajag internetu un sakarus Eiropaa, paslaik nekur daudz nebraukaju) un citas alternativas nav. Ja, kad uzrakstiju atteikumu no LMT, atnaca sms ka es vieniem varu piezvanit, viniem man ir ipass piedavajums. VINIEM man ir jazvan un jaraksta, nevis man. Ta ka trekni LMT dzivo, es vairakus cilvekus pazistu, kas nesena aizgaja jo ta ir klaja bezkauniba.

B b234 13.01.2017

Jums bija tiesības attiekties no tā 30 dienu laikā, pēc LV likumdošanas.

Bet ir ļoti daudzi, kuri dzīvo tikai pa rīgu un kuriem vienkārši patīk pārmaksāt - tāpēc lieto LMT.

Latviešu tautas 14.01.2017

Ну так поменяйте на тарифный план МИНИ: если Вы не звоните по ЕЭЗ то при абонентской плате в 2 евро и 0,12 евро за минуту Вы должны уложиться в 10 евро.

Лично я доволен тарифным планом СВОБОДА:по причине того, что 8 декабря, в день моих именин (Владимир), исполнилось 17 лет как я подключился к ЛМТ (08.12.1999).
1.В связи с этим я попросил снизить абонентную плату на 30% (9,03 евро).
2. Мне также подключили на этот же номер безлимитный интернет со скидкой 40% (5,99 евро вместо 9,99) - использую на выезде в Ригу смартфон как модем для ноутбука по WiFi! При этом я отказался от мобильного интернета - модема для ноутбука за 7,05 евро.
Итого: я сейчас плачу 15,02 евро в месяц вместо 19,95. Итого: экономия 4,93 евро в месяц!

Latviešu tautas 14.01.2017

Забыл добавит: теперь я могу БЕСПЛАТНО И НЕОГРАНИЧЕННО ВО ВРЕМЕНИ звонить и разговаривать родственникам и друзьям в Германии, Ирландии и Великобритании! Да и поеду в Берлин - смогу и оттуда звонить матери и друзьям в Латвию БЕСПЛАТНО!

B b234 14.01.2017

reksti Laviski, es zinu, ka vari! nepis cilvēkus!! :)

Latviešu tautas 16.01.2017

Negribu!

U Uldis49 14.01.2017

Piekrītu man arī pacēla no 3.99 uz 5.99 telefonu lieto bērns kam ar saziņu ES nav nekā kopīga.

Aigars31 21.02.2017

22 eiro pāri par apsaimniekošanu vien no dzīvokļa .. jesusi mariusi... kā var vēl cilvēkus čakarēt 330 no kapņu telpas kopā 4 ras ..iedomajies 1300 mēnesī.. gadā par sūda 5stāveni sareizini reiz 12.. .. tjipa mums te pentano apsardze un militārais telefons .un domā būs zemāk . nu nekad tā nav.. nekad.. neuzko neviens nevar uzķerties vairs bet kā tas iespējams.. es nesaprotu .. ņepoņimaju.. i dont understand.. .unvelivable

Latviešu tautas 21.02.2017

reksti Laviski, es zinu, ka vari! nepis cilvēkus! :)
===
Man grūtāk rakstīt neka lasīt! Un komentaru Aigars31 nu vispar nevaru saprast: vai es esmu dūls, vai Aigars31 rakstā ne-v-kassu! Un reiz-pa-reizem garumzīmes vai aizmirsu ielikt, vai klaviatūra neliek!

Aigars31 21.02.2017

tu pats veido teikumus LTMS kā tikai būtu P kasījis . kalusies savu radio 2 un pieveries

Latviešu tautas 21.02.2017

Radio? Kadu radio? Man ir kābeļu TV un internēts (stacionarais Baltcom un mobīlais LMT - abi bezlimitu): man pietiek ar to...

Aigars31 21.02.2017

parasti tā ir ka jo lielāki bezlimiti jo mazāk tos sāk vajadzēt.jo skairds ka tev mēra nav nekāda .. kad tad nu ieslēdzi pēdējo reiz to tv? pagājušo gad? .. aizej tak un atsakies ... daudziem viss ir ka tik ir.. . hip hops.. neesi pārklausījies? pat mūzika tērē ne tikai tad kamēr tu viņu klausies.. un tā pat ir ar visu .. ieslēdz klasiku... tu drīz pasūtīsi flīģeli pret kuru tu sitīsies kad slaucīsi zem tā ... zilums katru nedēļu uz pakauša. .. tā ir tiem bezlimitiem.. un milžiem .. domāju kas tur deg pirms 12 gadiem kādā sētā smird .. un vispār .. .. vienkārši.viss.. flīģelis deg un plāsteris ka pa kilometru redzams

Latviešu tautas 21.02.2017

. kad tad nu ieslēdzi pēdējo reiz to tv? pagājušo gad?
===
Katru dienu! Un paš;aik skatos NTVmir "Ulici razbitih fonarej 14"...

internetu lietoju pastavigi! LMT 20-50 V, mēnesi, stacionāro pastavigi (utorrent kinozal.tv)...

Tev slikti? Izsaukt 113 un pasūtīt psihiatru brigādi? Nosauc adresi!

Aigars31 21.02.2017

palika bail?.. nepārkāp nu savas tiesības un citu.. neesi jau starp citiem nemaz tāds inkognito ..cilvēkam ir tiesības uz humoru vai nav kā tu domā.. tu jau pat par savu tuvāko nedomā to visu rakstot te .. tu esi tāds .. tevi apglabās tu redzēsi un neviens uz tavām bērēm neatnāks.. tādus kā tu neatceras ..

Latviešu tautas 21.02.2017

Ej un izgulies, latviešu alkonaFts!

Varbūt tu esi narkomāns?

"neviens uz tavām bērēm neatnāks.. tādus kā tu neatceras .." - skarbi... Cilvēks no pieredzes zin.

Latviešu tautas 21.02.2017

Ko tad darit: drošivien latvieši informēti par viņu tautu likteni, ko viņiem amerikāņi gatavo - viņi nav krievi, kas rupējas par latviešiem, indianu liktenis ir ļoti skarbs... Latviešu vymiranty... [y=ы]

Latviešu tautas 21.02.2017

Что делать?.. Наверно латыши знают что им американцы готовят... Судьба вымирающих индейцев перед глазами.. Американцы - это не русские: они не будут заботиться о латышской нации... Судьба латышей предрешена: латышские вымиранты...

Aigars31 21.02.2017

LTMS varbūt ... cik zinu indiani paši parkāpa sarunātās robežas ...nenoturējās un gari neizdūdojās ka veselu kontinentu dievs viņiem var kādu dienu tā teikt paņemt atpakaļ nav te ko ar vēsturi mētāties tādus sikumus jau daudzi zin.. bet kā bija patiesibā un vai tā bija .. tu tikai mini un zīlē un tas tāds jau tev saprotams tērps :))