www.sudzibas.lv LMT Internets un televizija uzkaras.

LMT - Internets un televizija uzkaras.

Izmantoju internetu un televīziju no LMT. Viņi nepilda savas funkcijas. Televīzija nerāda-raustās vakarā un brīžiem pat pazūd skaņa. Ja vēlos nolādēt interneta kādu filmu, varu aizmirs par televīziju skatīšanos. LMT STRAUME nenodrošina televīziju un internetus. lai es maksāju soda naudu par līgu . Tagad vēlētos atekties no ši pakalpojuma man ir jāmaksa soda nauda par līguma laušanu, kaut arī viņi pirmie neizpildija līguma nosacijumus nodrošināt kvalitativu pakalpojumu sniekšanu.

K

Likumsargs 15.03.2018

Vajag izmantot citu pieslēgumu! Mobilais internets nav piemērots lietošanai mājas apstākļos, jo it sevišķi vakaros, kad tīklam pieslēdzas ar vien vairāk lietotāju, straumēšana paliek lēnāka!
Izeja ir kāds stacionārais operators, kuram ir katram abonentam sava līnija, tad interneta ātrums būs vienādi ātrs jebkurā laikā!

K Ksenija 15.03.2018

Paldies, bet pagaidām lai pieslēktu citu stacionāro

K Ksenija 15.03.2018

Paldies, bet pagaidam jātiek gala ar LMT sodu, un tad apsvēršu par citiem pakalpojumiem.

A Andy 15.03.2018

Jā , man tagad arī viņu televīzija . Lielas problēmas , bet nekas cits neatliek kā lietot , jo nav citu operatoru iespējas . Raustās , restartējas , pazūd skaņa un vienkārši apstājās .

Sigita Bronze 15.03.2018

Es arī šad tad bieži nolādēju filmas, kad esmu viņas lejuplādējusi.

R Romāns 08.08.2018

Sūds. Raustās, 100x jārauj vadi āra... Google Cast nestrādā. 1 filmu līdz galam nevar noskatīties, uzkaras, pēc tam ne no PC, ne no jebkāda telefonā nevar pieslēgties caur google cast. Es drīz to melno sūdu sadauzišu. Par ko mēs maksājam naudu? Nervi netur vairs. Internets arī ir ļoti bremzīgs... Besi ara..