www.sudzibas.lv LMT Internets galīgākais mēsls

LMT - Internets galīgākais mēsls

Neņemiet Lmt internetu, sākumā gāja 10mb sekundē un 19 eiro mēnesī jāmaksā, tgd iet 1mb un nereāli bremzē, zvaniju viņiem teica, ka tornis esot noslogots. Kā var būt noslogots tornis ja mūsu pilsētā labi ka 1000 iedzīvotāju, mazāk varbūt. Nemiet labāk tele2 nekā šito sūdu.

04.05.2019

I

Dr DooM 04.05.2019

Pilnīgi tev piekrītu , mājas internets diemžēl pēcpusdienā un vakarā nav normāli lietojams . Ko man dod ātrs mājas 4G internets darbadienā no rītiem kad es esmu darbā ? ! ? Jau apsveram ar ģimeni mainīt mājas neta piegādātāju ,jo LMT vakaros ir vienkāŗši neciešami lēns un bremzē . Viss jau ir gaužām vienkārši - torņus un tīklu nepilnveido , taupa līdzekļus un tik grābj klāt jaunus lietotājus . Es ar esmu ļoti neapmierināts un jau otradien iešu uz tele2 paņemt uz testu viņu piedāvāto 4G ar rūteri . Žēl agrāk LMT ļoti slavēju un ieteicu draugiem...

X X432 06.05.2019

Jusu Tele2 Dargs palika arzemes Internets maksa 5.00 par 1 MB bet LMT 1.99 par 1 MB un dargs

X X432 05.05.2019

Labdien jūs nemiginajat modemu nomainit uz baltu

X X432 05.05.2019

Otkart tavs Tele2 par arejo antenu papildu jamaksa 50 bet LMT bezmaksas

M Markuss Gedmins 22.01.2021

Neperkat LMT rūterus tev vini melo ar labiem interneta ātrumiem, un kad tu runā zoom ar citiem tu neko nedzirdi vai neredzi un arī met ārā no zoom dēļ slikta intrerneta. Un kad taisies atpūsties un paskatīties video pat notmāli nevar pastīties 1080p video man uzliek automātiski 144p tas takšu nav normāli un maksā 20 euro par tādu sūdu. Pat ping ir ļoti augst gandrīz visu laiku 1021 ping.

Lūdzu nepērkat LMT tev tikai pievilinās lai pirktu par tātu naudu nav jēgas pirkt.