www.sudzibas.lv LMT APKALPOŠANA UN ĀTRUMS

LMT IBIROJS OPEN - APKALPOŠANA UN ĀTRUMS

Sākumā domāju, ka beidzot dabūšu to ko nevar dabūt Vecāķos par normālu naudu - internetu..
Kompis ir, atbilst prasībām (ko lmt.lv devis, lai uzstādītu) un dodos uz ropažu ielu pirkt..
Neliels bardaks, bet viss ok, pamācīja kā instalēt utt, nu i devos priecīgs mājās..
Tā jau nebūtu sūdzība, ja vien mājās neko uzinstalēt nebija iespējams + aizbraucot atpakaļ man laipni pateica, ka nebūs iespējams (pārbaudīja 30min)!!! Nu es biju šokā, protams man laipni pateica, ka varu pieslēgt pie jebkura cita pc vai pirkt jaunu par labiem nosacījumiem.. :) (vot pī) BEIGĀS man kaimiņš uzstādīja programmu pa 10min..!!! Labi tehniķi LMT, kuri nav spējīgi pieslēgt pat savu produktu.. Nu a ātrums, ja sasniedz 3mbit/s vnk fantastika..
KAUNS..

S SandisSemeikins 10.10.2008

1 oktobrī arī pieslēdzu šo mēslu un tas pats kas visiem neiet kā būtu viņam jāiet vakaros vispār nemaz kompim neeju klāt jo bail ka neizmet pa logu ārā ar to visu i biroju

P Piekritējs 10.10.2008

Man prieks, ka Tev labāk palika, kad uzrakstīji šo sūdzibu!!! Krietns latvoetis! :D :D

B BURRRR 10.10.2008

Bite Vodafone vispār neiet!! Rīgas centrā nav zonas!!! Tagad nezinu, ko iesākt - jau 2 iesniegumus rakstīju - bez rezultātiem!

N Nezinīte 12.10.2008

Pārsniedzot 10 GB trafika limitu, ātrums tiek apgriezts līdz 0-3 kbps. Tāds tas paliek līdz nākamā mēneša sākumam, jo tad LMT nomet trafika skaitītājus uz nullēm.

Es pat nesaprotu, kā ar šito mēslu vispār var sasniegt 10 gigas ????
Tas taču nav iespējams :(
Domaju sonedēļ sazinaties ar pateretājiem, ko nu lai dara. Jo ir jācinās!!!

E Endza 23.10.2008

Kad nemu netu, kuru var visur lietot, ilgi nevaru izveleteties, ko lai labak njem- Ibiroju vai triatelu. Tagad shiem komentariem esu prieciigs, ka panjemu triatelu, jo nav bijushas shitadas probleemas. Nav jau nekas ideaals, bet salidzonoshi problemu man daudz mazak.

M megakik 24.10.2008

Lai nodrošinātu iespēju saņemt pakalpojumu visiem lietotājiem un novērstu tīkla pārslodzi, lejupielādēto datu apjomam mēnesī pārsniedzot 10 gigabaitus, datu pārraides ātrums var tikt ierobežots (no LMT mājas lapas ).
Šī informācija netiek slēpta un katrs, kurš iegādājas kādu jaunu produktu, parasti gan pirms iegādes iepazīstas ar + un - un dažādām niansēm...
Lūk arī atbilde tiem, kas uzskata, ka datu pārraide tiek ierobežota!
Pakalpojums jau netiek ierobežots!

K kristaps 25.10.2008

mjaa... mums tas nets pusotru meenesi. novilkti 3gb, bet tagd jau tas ierobezojums uzlikts. sviests... download aatrums nekad nav bijis lielaaks kaa 50kbs un tie pasi tikai loti reti... un veel tie divi gadi... nepeerciet to ****!!!

C Ceepstick 06.11.2008

Ujj, traki gan..labi, ka es paņēmu triatelu.

C Cold_desert 06.11.2008

Labi, ka es paņēmu triatelu!!!

L Laura 13.11.2008

Ko tad jūs te sūdzaties par ātrumu????Man laukos interneta ātrums lielākais ir 28 kb/s!!!

K Kams 26.11.2008

Lietoju Tele2 (15Ls/mēnesī) Stabilitāti var vēlēties labāku, bet problēma šķiet ir visai stipri atkarīga no atrašanās vietas. Lielākoties netiek lietots ātruma ierobežojums pēc 10GB novilkšanas, vienu mēnesi apgrieza uz 256kbit (reizes 50 ātrāks par LMT ierobežojumu). Vidēji pa mēnesi sanāk novilkt kādu 30GB - dikti patīkas internetā TV skatīties vai radio klausīties...

J jana 26.11.2008

Vajadzēja ņemt bite vadafon interneta atrums ir 7.5 mb/s un kad 10 gb pārsniedz neuzliek ierobežojumu

A andris 15.12.2008

galīgs mēsls! vienkārši izņirgāšanas par cilvēkiem! ar tādu ātrumu, kas ir pēc 10G... 0.3kb/s...ar to pat skaips rubijas lauka! nav brinums, ka lmt sak zudet savu popularitati! Nesledziet klat lmt i biroju open! lai beidzas ligum saistibas, tiesam vairs nebusu lmt klients! parejie operatori pidava krietni labakus un kvalitativakus pakalpojumus!

M mc-plagiat 20.12.2008

pierkritu parejiem ka suda IBIROJS ir mesls.lielakais kb ir 30kb/s bijis lejuplades, a augsuplade pat lidz 60kb/s, tad ir zajebis ja ta iet, a parasti 0-10kb/s.pirms grasijos pirkt ta lasiju neta ka itka labs esot tas ibirojs, tape i panemu, bet izradas mesls, un tad vel nebija tada limita 10gb.stridejos, izlamaju nez cik reizes lmt.vairakiem esmu teicis lai neperk so nekvalativo piedavajumu.pats noteikti lauzisu ligumu, un pat noperkot kompi man iedeva cita komja kasti un papirus.a un galvenais vini grasas piedavat 12mb/s tuvakaja nakotne, kautkads debilisms.taka neiesaku pirkt so SUDU

I ilga 04.01.2009

es jau lietoju open iBiroju vairaak par pusgadu..mani apmierina dazhreiz interneta darbiiba..dziivoju no baazes stacijas 2-3 km .. zonu rada 99-80%it ka jau iet labi bet aatrums ir ljoti slikts..mums jau turr teica ka ljoti labs aatrums..tagad briizhiem nozheeloju ka pieteicos...neapmierina aatrums..varretu jau buut labaaaks.stulbi tas ka tas jaaciesh veel 1, 5 gadi!

A aleksandrs 21.01.2009

ko jus te sudzaties par 300 kb/s man wipar ir o, 50-25 kb/s.jutos piechakarets.kad zwaniju uz LMT un sudzejos par esoso situaciju-kada siewiete pateica lai es MIRKLI uzgaidot!!!ta nu es gaidiju minutes kadas apt 4tras kamer mani atwienoja.

R rudix 21.01.2009

Sveiki..nu ko lai saka, beediigi ar to LMT iBiroju,
bet nu ja kaadam seit lasitajam ir velme pieslegties pie Triatel, varu piedavat lielisku iespeju
Ja, kas tad rakstiet uz e-mail!

S sandra 31.01.2009

Es arī pirms jaungada iegādājos i biroju, bet man jau pārdevējs pateica, ka neviens dators nav tik lēns kā i birojs.Teicu, ka manos laukos neviens cits nets neķer un lattelekom liek gaidīt rindā pāris gadus un vispār es ar portatīvo vēlos neatkarību no vadiem. Ar šādu vienošanos arī noslēdzu līgumu uz 2 gadiem. Mani mazliet gan kaitina 236 kb/s, bet sadzīvot varu, bet maniem vīriešiem gan nervi beigti...

B Baņkieris 31.01.2009

Cienītie neviens bezvadu tīkls (izņemot gadījumus, ja jūs viens esat šajā tīklā) nestrādās ar to ātrumu, kādu norāda operators, jo operators norāda to ātrumu, ko VAR nodrošināt aparatūra, bet reālais ātrums ir atkarīgs no daudziem aspektiem. No tīkla pārklājuma, no tīkla noslogotības utt.
Nevajag vainot LMT, Biti vai Tele2. Galu galā interneta pieslēgumam var atrast daudz ātrākus un lētākus risinājumus. Bet lai izmantotu e pastu, tad visi šie mobilie operatori nodrošina diezgan pieklājīgu ātrumu.

Tas ir tāpat, kā automašīnai tehniskajos parametros raksta- konstrukcijas ātrums 200 km/h. Tas nebūt nenozīmē, ka šī mašīna brauc ar ātrumu 200 km/h, bet gan tikai to, ka šai mašīnai visa aparatūra nodrošina savu darbību līdz ātrumam 200 km/h.

Papētiet savu printeru tehniskos parametrus. Tur arī raksta piemēram drukas ātrums 12 lapas minūtē. Un tagad uztaisam eksperimentu: uzstādiet printerim visaugstāko drukas kavalitāti un pamēģiniet izdrukāt. Sanāks minūtē vidēji 3-4 lapas, bet ja uzliksiet viszemāko drukas kvalitāti, tad dabūsiet tās 12 lapas.
SECINĀJUMUS IZDARIET PAŠI!

S sandra 31.01.2009

Kad pirku ibiroju, mani jau pārdevējs mēģināja atrunāt, jo ātrums esot tik nežēlīgi maziņš, ka nervi būs čupā. Bet man nav izvēles, jo citiem mobilajiem tīkliem manā miestā nav patstāvīgas zonas un pieslēgumu nevar gadiem sagaidīt(Lattelekom it kā nevarot tehniski nodrošināt visus gribētājus). Mokos ar 236, 8 Kb/s un priecājos, ka neesmu pieslēgta pie vadiem ar savu portatīvo.